Dodaj do ulubionych

Przeceny -50% dziecięcych ECCO w Apia

11.02.09, 15:52
W salonach sieci obuwniczej Apia są obecnie ok. 50%!!! przeceny bucików
dziecięcy firmy Ecco ( dla porównania w salonach firmowych i outletach to
maksymalnie -30%) z kolekcji letniej 2008 i zimowej 2008/9.
I tak kozaczki Snowdrops w kolorze granatowym są po 159zł,
sandałki dla niemowlat rozm. do 26 dla dziewczynek koralowe z motylem (cudne!)
za 89zl!, a koralowe z kwiatkami za 99zł, dla chłopców granatowe z małpką za 89zł!
Na inne modele specjalnie nie patrzyłam ale w Warszawskiej Galerii Mokotów
jest bardzo duży wybór kozaczków dla chłopców i dziewczynek mniejszych i
większych, naprawdę bardzo dużo modeli, jest tez trochę sandałków, także
sportowych. Oprócz nowej kolekcji - wszystko mocno przecenione, choć ta
przecena nie rzuca się w oczy, ceny są na wewnętrznych częściach bucików,
czyli trochę ukrytesmile

Polecam ja się obkupiłam (Snowdrops i sandałki). Takiej wyprzedaży jeszcze nie
widziałam, a obsługa była tak miła, że sprowadziła mi sandałki i kozaczki z
innych miastsmile, wszystko profesjonalnie (stały kontakt telefoniczny ze mną) i
szybkosmile. Jestem bardzo zadowolonasmile
Obserwuj wątek
    • agni71 Re: Przeceny -50% dziecięcych ECCO w Apia 11.02.09, 18:56
      A czy Ecco (i to przecenione) sa we wszystkich sklepach apia w
      Warszawie? Bo np. w Blue City jakos nie kojarzę
      dziecięcych...Podobnie chyba w Klifie. Jesli to dotyczy tylko Gal
      Mok, to klops, bo tam mam straaasznie daleko sad
      • kaliaa Re: Przeceny -50% dziecięcych ECCO w Apia 11.02.09, 19:45
        mielin czy to te sandalki sa przecenione:
        www.allegro.pl/item551100350_ecco_sliczne_sandalki_roz_21.html
        • mielin Re: Przeceny -50% dziecięcych ECCO w Apia 11.02.09, 20:39
          Kaliaa
          Tak dokładnie te, kupiłam małej rozm. 26.
          Ale dziś ich juz w GM nie widziałam, warto jednak poprosić w sklepie o
          zadzwonienie do innych filii (wiem na pewno że ich sklep jest w Poznaiu i w
          Gdyni), tam mogą być - są prześliczne. Dziś widziałam takie bez usztywnianej
          piętki z serduszkami w kolorze koralowym za 99zł.
      • mielin Re: Przeceny -50% dziecięcych ECCO w Apia 11.02.09, 20:36
        W Klifie zawsze były dziecięce Ecco i to w duzym wyborze, w Blue City tez ale
        mało, natomiast do Galerii warto pojechać, bo tam naprawdę ogromny wybórsmile.
    • agni71 Re: To ja mam prośbę 11.02.09, 20:48
      Jakby ktos jeszcze był w najbliższych dniach w apii, to rzuccie
      okiem, czy sa jakies sandałki na 29, 30, i w jakiej cenie.
      • kaliaa Re: To ja mam prośbę 11.02.09, 20:54
        dziewczyny u mnie w miescie w grodzisku mazowieckim w sklepie step
        by step jest przecena wszystkich butow dzieciecych z poprzednich
        kolekcji ecco, geoxow i superfitow o 50%. Generelanie wiekszosc
        butow jest po ok 100 zl. Jak ktos jest zainteresowany jakims
        konkretnym modelem w konkretnym rozmiarze to moge zobaczyc czy jest
        i w jakiej cenie.
        • carpediem30 Re: To ja mam prośbę 11.02.09, 21:16
          Kaliaa gdzie dokładnie jest ten sklep (na jakiej ulicy) ?
          • kaliaa carpediem 11.02.09, 21:32
            na tylach grodziskiego deptaka, na ulicy bojanka. Jak wejdziesz na
            deptak to musisz znalezc rossmana i z tylu rossmana jest ten sklep,
            ulica Bojanka.
            • carpediem30 Re: carpediem 11.02.09, 21:50
              Dzięki, do Grodziska mam całkiem niedaleko smile
        • katka761 Kaliaa 11.02.09, 22:32
          proszę zobacz czy są chłopięce superfity (kolor granat czy beż lub
          inny) w rozmiarze 26, 27. w jakiej są cenie i gdybyś miała
          możlwiwość zmierzenia długośc wkładki.
      • mielin Re: To ja mam prośbę 11.02.09, 20:54
        OK, nie wiem kiedy jeszcze bedę ale będę pamietaćsmile, tyle, że dla starszych
        dziewczynek to były raczej sportowe. A może po prostu zadzwoń tam:
        22-541-38-65 - GM,
        22-311-71-85 - Blue C.
        22-531-47-21 - Klif
        Ja tam bym nie czekała, pewnie szybko znikną po anonsie na forum, to tak jak z
        promocją Kurtek Tchibo w Real - zaraz mnóstwo tego było na Allegrosmile
        • agni71 Re: To ja mam prośbę 11.02.09, 21:34
          Dzieki za numery tel. Faktycznie lepiej zadzwonię.
          • nat10 Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 14:31
            niestety dla mojego synka nie znalazłam fajnych w GM,ale kupiłam w internetowym
            outlecie,takie zielone z krokodylem.Ciekawe,czy z rozmiarem trafiesmile
            • jolanta_robert Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 14:41
              a jaki jest adres internetowy tego outletu. pozdrawiam i liczę na
              odp.
              • nat10 Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 15:08
                www.outletstore.pl
                • mielin Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 15:58
                  No strasznie tam drogo jak na outlet (z nielicznymi wyjątkami!, jest zwykle -10
                  do -30% + przesyka, to wychodzi drożej niż w autoryzowanych sklepach na
                  przecenie, czy w outlecie stacjonarnym Ecco, nie mówiąc juz o Allegrowink, a w
                  Apii wszystkie przeceniono -50%
                  • aniaop Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 16:02
                    Bylam tam dzis w GM, ale nic nie przypadlo mi do gustusad w outlecie
                    w Piasecznie i Jankach wybor sto razy wiekszysmile
                    • mielin Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 16:11
                      Pewnie, że tak, przecież to firmowe sklepy Ecco, ale tam zawsze jest maksymalnie
                      -30%.
                    • nat10 Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 16:12
                      ja kupiłam za 79 zl plus 10 wysyłka,wiec tyle ile w Apii mniej wiecej.Kupiłam
                      najtańszesmile
                      • mielin Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 16:14
                        Tak widziałam jesmile, ale to był chyba jedyny wzór w tak dobrej cenie.
                        • nat10 Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 16:17
                          no niestety.Mam nadzieję,ze rozmiar bedzie ok.W GM widziałam z tej serii te z
                          misiem i małpką,wiec te tez mam nadzieję,ze bedą ładne.
                          • mielin Re: To ja mam prośbę 12.02.09, 16:29
                            Cała ta seria jest super udana, moja córcia miała w zeszłym roku takie same
                            sandałki tylko z serii dla dziewcząt i nie dość ze śliczne, to wygodne i prawie
                            nic się nie zniszczyły przez 4 miesiące noszenia (kupiłam z zapasem), teraz
                            dopadłam z motylkiem i nie mam dosyć szukam jeszcze takich białych z sercami lub
                            słonecznikiem do przedszkola, ale na razie nie widziałam ich nigdziesad.
    • mamanatalki87 były gdzieś dziewczęce balerinki etc ?? 12.02.09, 19:15
      A widział ktoś takie ?? :

      https://www.outletstore.pl/images/ECCO_7794254614_1038b.jpg

      I w jakiej cenie mniej więcej smile
      • aniaop Re: były gdzieś dziewczęce balerinki etc ?? 12.02.09, 20:44
        Sa w Piasecznie i Jankach. 139zl chyba
    • agast1 Wielllkie dzięki 19.02.09, 09:52
      Serdeczne dzięki mielin, dzięki twojemu wpisowi ja tez kupiłam "snow dropsy" za
      159 zł, córka zachwycona butami , ja zadowolona bo zaoszczędziłam i mogę
      pozwolić sobie jeszcze na sandały. Kupywałam w Gadńsku w Galerii Bałtyckiej i
      podobnie jak u ciebie obsługa była tak miła że sprowadziła mi te buty z
      warszawy. Także jeszcze raz serdecznie dziękuję a Salony Apii mogę z czystym
      sumieniem polecić
      • agni71 Re: Wielllkie dzięki 19.02.09, 09:54
        Faktycznie obsługa bardzo uczynna. Mnie z kolei maja sprowadzic
        Snowdrops z Poznania, ale nie odbiore ich juz, bo zdecydowałam sie
        kupic na Allegro za 139 zł.
        • pia_ Re: Wielllkie dzięki 19.02.09, 15:13
          Ja także dziękuję, w imieniu mojej znajomej z Warszawy, która
          zadzwoniła do mnie wczoraj pytając gdzie jeszcze moze kupić zimówki
          24-25, bo w sklepach brak. Nakierowałam na Apię, podałam telefony i
          znajoma wniebowzięta smile
      • mielin Re: Wielllkie dzięki 20.02.09, 20:49
        Nie ma za co Dziewczynysmile Miło mi.
        A wy ile razy mi pomogłyściesmile smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka