Dodaj do ulubionych

allegro nowy image

12.05.09, 07:58
I jak Wam się podoba?
Ja uważam, że teraz jest dużo lepiej.
Obserwuj wątek
    • magda79pn Re: allegro nowy image 12.05.09, 08:38
      ja uważam że gorzej, no ale mam nadzieję że to kwestia przyzwyczajenia... jak na
      mój gust za dużo pomarańczowego na stronie (a może odcień nie taki jak
      powinien?), jakoś tak bardzo rzuca mi się w oczy... i jak na dzisiaj rano (może
      mam oczy zmęczone?) uważam że na dłuższą metę nie da się tego oglądać (męczy
      mnie wszechobecne połączenie szarego z pomarańczowym).
      Poza tym zmiana w "moim allegro" też mnie wkurza mimo że jest już od kilku dni...
      • kropka.kreska Re: allegro nowy image 12.05.09, 08:57
        a czy teraz nie da sie w obserwowanych aukcjach ogladac przedmiotow wg kategorii?
        mam powiedzmy kilka ciuszkow i reszta rzeczy z zupelnie roooozznyyyychh
        kategorii i teraz musze tych kilka ciuchow szukac na 4stronach?
        • mieeke Re: allegro nowy image 12.05.09, 09:02
          mnie tez zmiana nie przypadła do gustu.... a może to kwestia przyzwyczajenia.
        • pasmo30 Re: allegro nowy image 12.05.09, 11:43
          Jest taki błękitny pasek "Opcje przeglądania", jak się rozwinie na +
          to można wybrać kategorie.

          Mi również ciężko jest się przyzwyczaić.
          • kropka.kreska Re: allegro nowy image 12.05.09, 16:00
            widzialam, ale!
            ten pasek jest rownie beznadziejny co jego brak!
            nie moge sobie zobaczyc obserwowanych aukcji w podziale na kategorie glowne, a
            nawet takie mniej glowne typu buty tylko oddzielnie musze spr sandaly a
            oddzielnie klapki!!!
            to co bylo wczesniej czyli taka drabinka po prawej bylo b wygodne a teraz az mi
            sie odechcialo surprised
            maz sie ucieszy tongue_out
    • malowanka06 Re: allegro nowy image 12.05.09, 12:33
      Dla mnie jest straszne, nawet jak daję stare moje allegro to brrr
      mam nadzieje ze sie przyzwyczaje
    • julcia_kulcia123 Re: allegro nowy image 12.05.09, 12:45
      Okropne dostaje oczopląsu.
    • szpulakasia Re: allegro nowy image 12.05.09, 12:46
      tragedia okropność....
      • ileczka76 Re: allegro nowy image 12.05.09, 13:11
        nie podoba mi się, ale może się przywyczaję...
    • mniemanologia Re: allegro nowy image 12.05.09, 13:53
      Jest zupełnie ok smile
      Ładnie.
      A że się gubię - kwestia przyzwyczajenia pewnie smile
    • gosia2122 Re: allegro nowy image 12.05.09, 14:30
      Nie podoba mi sie. Wole stare "dobre" zakładkismile
      Mam nadzieje ze sie przyzwyczajesmileNie ma wyjsciasmile
    • mielin Re: allegro nowy image 12.05.09, 16:42
      Strona główna mi się podoba jest teraz podobna do Ebay'a smile

      Do reszty się przyzwyczaję jak zawsze szybko.
    • pacynka27 Re: allegro nowy image 12.05.09, 18:52
      Jest dużo gorzej. Mniej czytelnie, jakoś namotane. I to niestety nie tylko
      kwestia przyzwyczajenia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka