pestka_ks 12.05.09, 07:58 I jak Wam się podoba? Ja uważam, że teraz jest dużo lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magda79pn Re: allegro nowy image 12.05.09, 08:38 ja uważam że gorzej, no ale mam nadzieję że to kwestia przyzwyczajenia... jak na mój gust za dużo pomarańczowego na stronie (a może odcień nie taki jak powinien?), jakoś tak bardzo rzuca mi się w oczy... i jak na dzisiaj rano (może mam oczy zmęczone?) uważam że na dłuższą metę nie da się tego oglądać (męczy mnie wszechobecne połączenie szarego z pomarańczowym). Poza tym zmiana w "moim allegro" też mnie wkurza mimo że jest już od kilku dni... Odpowiedz Link Zgłoś
kropka.kreska Re: allegro nowy image 12.05.09, 08:57 a czy teraz nie da sie w obserwowanych aukcjach ogladac przedmiotow wg kategorii? mam powiedzmy kilka ciuszkow i reszta rzeczy z zupelnie roooozznyyyychh kategorii i teraz musze tych kilka ciuchow szukac na 4stronach? Odpowiedz Link Zgłoś
mieeke Re: allegro nowy image 12.05.09, 09:02 mnie tez zmiana nie przypadła do gustu.... a może to kwestia przyzwyczajenia. Odpowiedz Link Zgłoś
pasmo30 Re: allegro nowy image 12.05.09, 11:43 Jest taki błękitny pasek "Opcje przeglądania", jak się rozwinie na + to można wybrać kategorie. Mi również ciężko jest się przyzwyczaić. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka.kreska Re: allegro nowy image 12.05.09, 16:00 widzialam, ale! ten pasek jest rownie beznadziejny co jego brak! nie moge sobie zobaczyc obserwowanych aukcji w podziale na kategorie glowne, a nawet takie mniej glowne typu buty tylko oddzielnie musze spr sandaly a oddzielnie klapki!!! to co bylo wczesniej czyli taka drabinka po prawej bylo b wygodne a teraz az mi sie odechcialo maz sie ucieszy Odpowiedz Link Zgłoś
malowanka06 Re: allegro nowy image 12.05.09, 12:33 Dla mnie jest straszne, nawet jak daję stare moje allegro to brrr mam nadzieje ze sie przyzwyczaje Odpowiedz Link Zgłoś
julcia_kulcia123 Re: allegro nowy image 12.05.09, 12:45 Okropne dostaje oczopląsu. Odpowiedz Link Zgłoś
ileczka76 Re: allegro nowy image 12.05.09, 13:11 nie podoba mi się, ale może się przywyczaję... Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: allegro nowy image 12.05.09, 13:53 Jest zupełnie ok Ładnie. A że się gubię - kwestia przyzwyczajenia pewnie Odpowiedz Link Zgłoś
gosia2122 Re: allegro nowy image 12.05.09, 14:30 Nie podoba mi sie. Wole stare "dobre" zakładki Mam nadzieje ze sie przyzwyczajeNie ma wyjscia Odpowiedz Link Zgłoś
mielin Re: allegro nowy image 12.05.09, 16:42 Strona główna mi się podoba jest teraz podobna do Ebay'a Do reszty się przyzwyczaję jak zawsze szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
pacynka27 Re: allegro nowy image 12.05.09, 18:52 Jest dużo gorzej. Mniej czytelnie, jakoś namotane. I to niestety nie tylko kwestia przyzwyczajenia. Odpowiedz Link Zgłoś