09.06.04, 12:01
okres spóźnia mi się parą dni (ostatnią miesiączkę miałam 4 maja. Przed
chwwilą zrobiłam test ciążowy. Wynik jest negatywny. Nie planowałam ciąży,
zabezpieczałam się (prezerwatywy) więc wynik jest mi na rękę. Ale nie mam
pewności, czy testy są dokładne. Czy któraś z was miała taki przypadek, że
była w ciąży mimo że test wsazywał że nie jest?
Dodam że mam 34 lata i miesiączkowałam dotąd regularnie (co 25-28 dni)
Obserwuj wątek
    • fenka Re: ciąża 11.06.04, 09:23
      Osobiscie mi się to nie przytrafiło, ale zdarza się, że testy pokazują fałszywe
      wyniki. Zrób jeszcze jeden test, zgodnie z instrukcją (najczęściej testy należy
      robić z porannego moczu), najbardziej wiarygodny byłby test betaHCG z krwi, do
      wykonania w laboratorium, wyniki są tego samego dnia bądź następnego.
      Moze rozregulował Ci się cykl, może to skutek przesilenia wiosennego, może
      brałaś jakieś lekarstwa...?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka