mysz34
09.06.04, 12:01
okres spóźnia mi się parą dni (ostatnią miesiączkę miałam 4 maja. Przed
chwwilą zrobiłam test ciążowy. Wynik jest negatywny. Nie planowałam ciąży,
zabezpieczałam się (prezerwatywy) więc wynik jest mi na rękę. Ale nie mam
pewności, czy testy są dokładne. Czy któraś z was miała taki przypadek, że
była w ciąży mimo że test wsazywał że nie jest?
Dodam że mam 34 lata i miesiączkowałam dotąd regularnie (co 25-28 dni)