manuskrypt1
05.12.14, 06:00
Zawsze, kiedy myślałam o porodzie, to tylko zimą, ewentualnie jesienią. Ale nigdy latem albo wiosną. I pierwsze dzieciątko udało mi się urodzić zimą. Same zalety. Ale teraz jestem w ciąży i mam rodzić latem. I nic bardziej mnie nie przeraża. Przez to katorga rodzić latem w takich tepmeraturach.