bartlinscy3 30.08.16, 12:17 witam , jestem w 4 miesiącu ciąży i lekarz zalecił mi stosowanie furalginy.. ale nie napisał jak ją stosować. brałyście te tabletki?? całą czy na pół>? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iziula1 Re: Furalgina 30.08.16, 12:30 Zadzwoń do lekarza i zapytaj o dawkowanie. Na recepcie też musi być opisane dawkowanie. Odpowiedz Link Zgłoś