30.08.16, 12:17
witam , jestem w 4 miesiącu ciąży i lekarz zalecił mi stosowanie furalginy.. ale nie napisał jak ją stosować. brałyście te tabletki?? całą czy na pół>?
Obserwuj wątek
    • iziula1 Re: Furalgina 30.08.16, 12:30
      Zadzwoń do lekarza i zapytaj o dawkowanie. Na recepcie też musi być opisane dawkowanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka