beciulek25
01.12.04, 12:51
Czy usg jest zdrowe dla dziecka??1 usg miałam robione 4.11.04 a wczoraj byłam
u gina i chce powtórzyc jeszcze raz jutro,bo poprzednie było wykonywane nie
przez mojego lekarza(zepsuł sie monitor)i że ten drugi nic mu nie opisał z
tego badania,tak sie tłumaczy?z lekarzem kłócić sie nie będe ale czy to nie
za często?co o tym myslicie?
Pozdr
23 tydz.