01.12.04, 12:51
Czy usg jest zdrowe dla dziecka??1 usg miałam robione 4.11.04 a wczoraj byłam
u gina i chce powtórzyc jeszcze raz jutro,bo poprzednie było wykonywane nie
przez mojego lekarza(zepsuł sie monitor)i że ten drugi nic mu nie opisał z
tego badania,tak sie tłumaczy?z lekarzem kłócić sie nie będe ale czy to nie
za często?co o tym myslicie?
Pozdr

23 tydz.
Obserwuj wątek
    • agucha77 Re: usg 01.12.04, 22:25
      CZeść. Ja miałam w ciąży sporo problemów i dlatego usg wykonywano bardzo często. Nawet 2 razy na dzień (jak leżałam w szpitalu). W sumie to przestałam liczyć bo się pogubiłam. Ale przechodzę do sedna sprawy. Mój Adrianek urodził sie w lipcu tego roku. Jest zdrowym,ślicznym dzidziusiem i nie świeci, więc wszystko jest ok! Zresztą badanie to jest bardzo potrzebne, gdyż pozwala wykryć ewentualne nieprawidłowości i leczyć dzidziula już w brzuszku.
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka