Dziewczyny staramy sie z mezem o fasolke

Po swietach wybieramy sie do rodzinki gdzie sa dzieci i jedno wlasnie
zarazilo sie ospa.
Ja juz ospe przechodzilam ale czy istnieje jakies niebezpieczenstwo dla
fasolki.
Gdyby okazalo sie ze jestem w ciazy czy taki kontakt z ospa moze jakos
zaszkodzic?
Czy wiecie cos na ten temat?
Pozdrawiam i bede wdzieczna za jakies informacje