Dodaj do ulubionych

starania a ospa??

22.12.04, 20:37
Dziewczyny staramy sie z mezem o fasolkesmile
Po swietach wybieramy sie do rodzinki gdzie sa dzieci i jedno wlasnie
zarazilo sie ospa.
Ja juz ospe przechodzilam ale czy istnieje jakies niebezpieczenstwo dla
fasolki.
Gdyby okazalo sie ze jestem w ciazy czy taki kontakt z ospa moze jakos
zaszkodzic?
Czy wiecie cos na ten temat?
Pozdrawiam i bede wdzieczna za jakies informacje
Obserwuj wątek
    • andaba Re: starania a ospa?? 22.12.04, 20:49
      Jeżeli przechodziłas ospę to jestes bezpieczna, ale jednak radzę poczekać 3-4
      tygodnie od kontaktu z ospą. Abstrahując od ospy - poród w sierpniu nie jest
      miły, to znaczy chodzenie z brzuchem i spuchniętymi nogami w czasie upałów.
      • atlantis75 Andaba 23.12.04, 10:54
        A ja drugie dziecko na pewno zaplanuję na lato smile Urodziłam w listopadzie i
        jest problem ze spacerami, z przeziębieniami...

        Pozdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka