Dodaj do ulubionych

wiosenne ubrania

24.03.05, 14:10
witam
postanowiłam dziś założyć moją wiosenną kurtkę bo i słońce świeci i już
gorąco mi trochę w mojej zimowej. Ale przezornie i tak założyłam golf. I co
się właśnie sekundę temu okazało, że jestem jakaś tak nieforemna z tymi
piersiami wielkimi. choć może raczej słoniowata. nie jestem przyzwyczajona,
że cokolwiek, oprócz obcisłej podkoszulki opina mi biust. a teraz mam
wrażenie, że jak wyjdę to wszyscy będą się na niego gapić. z kiepskiego
nastroju w jakim zaczynałam pisać ten list mam teraz nastrój fantastyczny. bo
wreszcie ze mnie seksbomba.
pozdrawiam inne seksbomby z wielkim biustem
szkoda, że nie ma ze mną męża, który mogłby podziwiać te zmiany
Obserwuj wątek
    • novanka Re: wiosenne ubrania 24.03.05, 14:34
      A ja jestem dopiero w 10 tyg, a właśnie wczoraj odkryłam, że już w nic się nie
      mieszczę sad I to bynajmniej nie w biuście. Zostały mi tylko jedne spodnie sad
      A to chyba trochę za wcześnie na zakup jakichś ciążowych?
    • mareike1 Re: wiosenne ubrania 24.03.05, 15:47
      ja jestem w 27 tc i noszę jeszcze spódnice sprzed ciąży oczywiście pod
      brzuszkiem smile
      a ciuchy ciążowe to od razu kupiłam jak tylko sie dowiedziałam i służą naprawdę
      polecam wszystkie z gumą na górzez takim kołnierzem..
      a biustu to Wam trochę zazdroszczę bo mnie niewiele urósł
    • atk2001 Re: wiosenne ubrania 24.03.05, 16:26
      a ja ani nie drgnęłam w biuście (10tc) sad((
      boli tylko i przeszkadza we wszystkim taki napięty i niefajny, ale urosnąć
      skurczybyk nie chce.
      ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka