pimpek_sadelko
25.04.05, 14:36
rano jogurt i pierwszy raz od polowy stycznia KAWA z mlekiem.
z godzine pozniej kanapka i jablko.
przed chwila garsc truskawek i 3 gotowane skrzydelka a na deser francuski
maslany rogalik. hmmmmmmmmmmmm bede sloniem
chyba.