Dodaj do ulubionych

ruchy Dzidzi

27.05.05, 14:32
Dziewczyny, jestem w 19 tygodniu ciąży i nie czuję jeszcze ruchów mojej
dzidzi, czy to normalne??? Zaczynam się denerwować...



Obserwuj wątek
    • magdulka26 Re: ruchy Dzidzi 27.05.05, 14:36
      Spokojnie smile ja poczułam pierwszego kopniaczka w 21 tc.Dzidzia sie rusza ,tylko
      Ty nie czujesz tego.
    • asia06 Re: ruchy Dzidzi 27.05.05, 14:37
      Normalne, możesz je odczuwać nawet dopiero po 20 tc. Zaczyna się je odczuwać
      między 18 a 22 tc.
    • esterka8 Re: ruchy Dzidzi 27.05.05, 14:46
      ja poczułam bardzo późno, chyba w 23 albo 24 tygodniu- wszyscy mi mówili, że
      już dawno czuli... a ja nic, a teraz ciągle czuję....
      trzymaj się wszytko będzie okiwink)
      • sia10sia Re: ruchy Dzidzi 27.05.05, 16:47
        dzieki za odpowiedzi, trochę sie uspokoiłam smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka