sia10sia 27.05.05, 14:32 Dziewczyny, jestem w 19 tygodniu ciąży i nie czuję jeszcze ruchów mojej dzidzi, czy to normalne??? Zaczynam się denerwować... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdulka26 Re: ruchy Dzidzi 27.05.05, 14:36 Spokojnie ja poczułam pierwszego kopniaczka w 21 tc.Dzidzia sie rusza ,tylko Ty nie czujesz tego. Odpowiedz Link Zgłoś
asia06 Re: ruchy Dzidzi 27.05.05, 14:37 Normalne, możesz je odczuwać nawet dopiero po 20 tc. Zaczyna się je odczuwać między 18 a 22 tc. Odpowiedz Link Zgłoś
esterka8 Re: ruchy Dzidzi 27.05.05, 14:46 ja poczułam bardzo późno, chyba w 23 albo 24 tygodniu- wszyscy mi mówili, że już dawno czuli... a ja nic, a teraz ciągle czuję.... trzymaj się wszytko będzie oki) Odpowiedz Link Zgłoś
sia10sia Re: ruchy Dzidzi 27.05.05, 16:47 dzieki za odpowiedzi, trochę sie uspokoiłam Odpowiedz Link Zgłoś