21.06.05, 13:09
moją żonę bardzo męczą skurcze łydek, oraz drętwienie nóg czy znacie coś co
mogło by jej pomóc????? z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • asia06 Re: skurcze 21.06.05, 13:28
      Preparat magnezowy. Ja stosowlam Aspargin (magnez plus potas)
      • barbara79 Re: skurcze 21.06.05, 13:35
        ja brałam asmag 2 tabletki dziennie
        • julcia81 Re: skurcze 21.06.05, 13:47
          Twoje masaże smile Mój robił mi je w środku nocy smile)))
          • tomarecz Re: skurcze 21.06.05, 13:51
            oczywiście , ale nie zawsze jestem abym mógł jej pomóc
            • ankat80 Re: skurcze 21.06.05, 14:27
              Ja biorę Magne B6 (jest bez recepty) 3x1 no i standardowo NoSpa Fortesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka