tomarecz 21.06.05, 13:09 moją żonę bardzo męczą skurcze łydek, oraz drętwienie nóg czy znacie coś co mogło by jej pomóc????? z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia06 Re: skurcze 21.06.05, 13:28 Preparat magnezowy. Ja stosowlam Aspargin (magnez plus potas) Odpowiedz Link Zgłoś
julcia81 Re: skurcze 21.06.05, 13:47 Twoje masaże Mój robił mi je w środku nocy ))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomarecz Re: skurcze 21.06.05, 13:51 oczywiście , ale nie zawsze jestem abym mógł jej pomóc Odpowiedz Link Zgłoś
ankat80 Re: skurcze 21.06.05, 14:27 Ja biorę Magne B6 (jest bez recepty) 3x1 no i standardowo NoSpa Forte Odpowiedz Link Zgłoś