k_szymczewska
30.06.05, 14:47
bardzo prosze o waszeopinie na temat położnictwa w szpitalu im. Mikołaja
Kopernika w Łodzi. jestem w ciąży po raz pierwszy i nawet nie wiem jakimi
kryteriam kierowac sie przy wyborze szpitala natomiast wiem ze Kopernik
całkiem nieżle prosperuje finansowo i niedawno został w całości odnowiony
dlatego pytam własnie o ten szpital w Łodzi.
jesli wiecie cokolwiek na ten temat, zdarzylo sie wam rodzic tam lub znacie
czujas opinie na ten temat bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy,
Kasia