27.08.05, 11:17
Witajcie! Zakupiłam ostatnio płyn ginekologiczny lactacyd, gdzie na ulotce
przeczytałam, aby rozcieńczyć wodą w proporcji 1:2. Czy używając tego płynu
rozcieńczacie go czy też stosujecie w takim stężeniu w jakim jest? Jak dla
mnie do tej buteleczki ciężko wlać jeszcze wodę. Czy muszę wyasygnować jakąś
dodatkową butelkę na płyn po rozcieczeniu? Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • asiulka1976 Re: Lactacyd 27.08.05, 11:28
      Ja mam i plyn i emulsje, plyn uzywam pod prysznicem i nie rozcienczam go,
      emulsji zreszta tez surprised)
      Jak nalejesz na reke to potem dodaj troche wody z kranu czy jak jestes pod
      prysznicem i juz ;o)
      • bebe73 Re: Lactacyd 27.08.05, 12:10
        ja tez tak robie, nalewam płyn na rękę i dodaje wody z krany. Bez żadnych
        rozcieńczań w innej butelce. Pozdrawiam.
    • pimpek_sadelko Re: Lactacyd 27.08.05, 12:12
      nie rozcienczam. nie chce mi sie. biore troszke na dlon i tyle.
    • niuniaspadi Re: Lactacyd 27.08.05, 13:23
      Ja rownież nie rozcieńczam. Nie mam po nim żadnych uczuleń.
    • budzik11 Re: Lactacyd 29.08.05, 10:25
      Ja rozcieńczam odrobinę na ręce.
    • kokons Re: Lactacyd 29.08.05, 10:38
      Nie powinno sie nigdy dolewac wody do butelki z kosmetykiem jesli od razu sie
      go nie zuzyje do konca!
      Najlepszym sposobem jest nalac troszke wody na reke (nie odwrotnie bo mozna
      niechcacy wyplukac plyn pod strumieniem wody) i dolac do tego porcje plynu i
      juz uzyskujesz wlasciwe do mycia proprcje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka