04.09.05, 21:47
po 5 dniach od @ kochalam sie z moim chlopakiem
mam cykle 28 dniowe
biore pigulki od 4 lat ale akutrat TEGO dnia zapomnialam i w trakcie sexu
sobie o niej przypomnialam / i łyknelam/
mija 2 tydzien od tego zdarzenia a ja sikam co 30 min, bola mnie piersi i
brzuch-zolądek a nie jejniki, jestem prawie codziennie wsciekla i
rozdrazniona i sie teraz zastanawiam co jest grane???? czy ja mam schizy czy
to moze byc ciaza??? z gory dzieki za odp
PS testu nie chce robic - poczekam na @ - akurat teraz jade na wakacje i wole
nie wiedziec...
Obserwuj wątek
    • asiulka1976 Re: hmmm..??? 04.09.05, 21:49
      a to My mamy Ci powiedziec ???
      poczekaj do terminu @ i zrob test, choc moim zdaniem to jak napisalas schiza ;o)
      • mala07 Re: hmmm..??? 04.09.05, 21:55
        nieeeeeeeeeee nie chce zebyscie mnie pocieszaly i radziły
        myslalam ze moze ktoras z was miala podobne rozterki i moze sie podzielic ze
        mna doswiadczeniem
        ale mimo wszystko dzieki za zainteresowanie
        • anulaaa Re: hmmm..??? 04.09.05, 22:39
          heh-pewnie się denerwujesz a stres robi swoje!
          po dwóch dniach nie można czuc objawów ciązowych bo jeszcze nie ma ciaży w ogóle
          • mala07 Re: hmmm..??? 05.09.05, 09:20
            ja napisalam po 2 tygodniach a nie po 2 dniach
            • werrap Re: hmmm..??? 05.09.05, 09:25
              no to moze być rozdrażnienie przed miesiączką spotęgowane stresem a może być i
              ciąża - różnie bywa jakiś bardzo mały odsetek dziewczyn zachodzi mimo
              regularnego brania pigółek (ale to bardzo rzadko) a objawy ciąży i miesiączki
              mogą być bardzo podobne dlatego powie ci to dopiero test
              wera
        • adanko77 Re: hmmm..??? 05.09.05, 09:24
          ja nie raz mialam "takie przypadki" -nie sadze, ze to moze byc ciaza
          • 99maja Re: hmmm..??? 05.09.05, 10:24
            opisane przez Ciebie objawy są również charakterystyczne dla fazy przed okresem
            i myslę, ze nie ma sie co martwić i spokojnie poczekać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka