anik-a28
30.11.05, 17:25
Witajcie przyszłe i obecne mamy. Wczoraj byłam na usg połówkowym (20 tc i 5
dni). Z dzidzią wszystko ok, bardzo się cieszę. Moje pytanie dotyczy płci.
Otóż lekarz stwierdził, że na 99% dziewczynka, że widzi wargi sromowe.
Problem w tym, że wszyscy znajomi, młodzi i ci doświadczeni starsi mówili, że
będzie chłopak jak nic. Napiszę dlaczego. Jestem w 20 tc a brzuszek mam mały
i taki z przodu- piłeczka. Poza tym nie tyję na okrągło, w biodrach nic sie
nie zmieniło, a jak patrzeć na brzuch z przodu to widać jeszcze wcięcie w
talii. Poza tym wszyscy mówią, że ładnie wyglądam na buzi, nic nie przytyłam,
cera ładna. A z moich wątpliwości dodam, że staraliśmy się z mężem o dzidzię
w dzień przed ovu, w ovu i 1 dzień po ovu- więc jakby na chłopca. Co o tym
sądzicie. Czy sugerować się wyglądem zewn. czy wierzyć lekarzowi. Czy jest
takie prawdopodobieństwo, że lekarz się pomylił, ale po co mówiłby na 99%.
Dodam, że dzidzia miała tętno ok 142(słyszałam, że tętno też mówi o płci). To
nasze pierwsze dziecko i na prawdę nieważne czy będzie dziewczynka czy
chłopczyk, ważne aby było zdrowe. Proszę mamy i przyszłe mamy o opinie, czy
waszym zdaniem lekarz mógł się pomylić, czy wygląd zewn tzn. szczupła
ciężarówka nie musi świadczyć , że będzie chłopak. Acha, jak moja siostra
była w ciąży z córcia to była krąglutka i grubiutka. nie wiem coo myśleć.
Pozdrawiam, Ania