martitkaq 24.12.05, 12:15 Byłam dzisiaj na usg i się właśnie dowiedziałam, że będe mamą czworaczków. Nie wiem czy sie cieszyć czy nie...czy dam sobie radę...W mojeje rodzinie były kiedyś trojaczki, ale żeby 4..? Jeszcze nie moge w to uwierzyć.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szopiczek Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:19 Na pewno dasz sobie radę. Na pewno znajdą się wokół Ciebie życzliwi ludzie, którzy pomogą Tobie i Twoim skarbeczkom. Trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
madziczek79 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:22 ale numer!!super,raz a porządnie będzie dobrze ,poradzicie sobie,gratulacje ps.mężuś pewnie dumny co??.... Odpowiedz Link Zgłoś
edyta.23 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:34 Gratuluje poczwórnego szczęścia! i spokojnych 9 miesięcy życzę. Na pewno dasz sobie radę Odpowiedz Link Zgłoś
llilly Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:50 Gratulacje!!!Dasz radę.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
tucik Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 13:15 gratulacje! na pewno dacie sobie radę! wszyscy rodzice od bliźniat począwszy się martwią a potem mówia ze było i jest super, na pewno więcej pracy ale tez i wiecej szczęścia no i pomyśl jedne pieluchy jedne zupki wychowasz za jednym zamachem taka gromadkę! a my może jeszcze ledwo sie wygrzebiemy z pieluch będziemy wracac do tego samego po kilku latach... Odpowiedz Link Zgłoś
agao_72 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 13:51 Ale tłok!!! Gratuluję, trzymam kciuki i całuję. Odpowiedz Link Zgłoś
annasza33 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 13:54 Trzymamy kciuki! Oby byłe zdrowe, zawsze roześmiane i dały mamie odetchnąć od czasu do czasu! Będzie dobrze! Trzymajcie się mocno Odpowiedz Link Zgłoś
monias3 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:13 Gratulacje!!! lekko na pewno nie będzie ale z pewnościa rodzina pomoze. A dzieci z ciąż mnogich bardzo dobrze sie rozwijają pod względem społecznym i intelektualnym, mogą bawić się ze soba razem wieć cały czas rozwój jest stymlulowany (wiem coś o tym bo jeztem z bliźnaików) a więź miedzy takimi dzieciakami jest jedną z najpiekniejszych-mocna, trwała i...niesamowita. kiedyś dzieciaki będą Ci bardzo wdzieczne że je urodziłas i wychowałaś. Pozdrawiam i zyczę pomocnych ludzi wokoło. Odpowiedz Link Zgłoś
kamula Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:18 Gratulacje! Zycze duzo zdrowia, dbaj o siebie Odpowiedz Link Zgłoś
melba7 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:26 Gratulacjedbaj o siebieBoski prezent A mogę zadać niedyskretne pytanie? Samo wyszło)) czy jesteś może po leczeniu hormonalnym? Odpowiedz Link Zgłoś
pom Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:25 Ale kwartet!!! No to prezent od Mikołaja, że nich go! Też bym była przerazona nie na żarty. Ale poradzisz sobie - w to nie wątpię. Powodzenia i dla całej gromadki. P.S. Tylko mamy nie kopcie za bardzo!! Odpowiedz Link Zgłoś
koza_w_rajtuzach Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:35 Ooo jeżu! Pod wrażeniem jestem . Na pewno nie będzie lekko, ale jestem pewna, że będziesz miała ogromną pociechę jak trochę podrosną. Dbaj o siebie - w końcu czworo maluszków w brzuszku to już nie przelewki . Odpowiedz Link Zgłoś
ajk10 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:42 pewnie będzie cięzko, ale ile szczęćia na raz! Gratuluje, trzymajcie się, duzo zdrowia i sił zyczę! Odpowiedz Link Zgłoś
andzia22l1 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 16:22 No to WIELKIE GRATULACJE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
aniutek Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 19:02 Gratulacje ))))) piekny prezent od mikolaja, ciesz sie, poczworne szczescie nie trafia sie czesto !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fettinia Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 20:48 To ja sie dopisze-gratulacje)Wigilia magiczna jest-poradzisz sobie na pewno Odpowiedz Link Zgłoś
joanna9920 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 20:49 takie wiadomości akurat w wigilię.brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
oliwia244 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 23:31 niebywałe GRATULUJE! mojego kolegi szwagierka ma czworaczki - obecnie maja po jakies 2,5 roczku na forum bliźniaki i wiecej możesz o nich poczytać bywało cięzko i w pomoc była zaangażowana cała rodzina - oczywscie powstał grafik! dali radę, teraz już z górki głowa do góry! tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20401;30/st/20060228/dt/7/k/0206/preg.png[/img] [/url] Odpowiedz Link Zgłoś
kalka13 KTÓRY TO TYDZIEŃ ???? 25.12.05, 12:29 nie martw sie bedzie dobrze na pewno dasz rade i znajda sie osobu ktore ci pomoga. w ktorym jestes tygodniu i skad jestes?? Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_cu Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 12:58 Poczwórne gratulacje !!!!!!!! Szast-prast i od razu będziesz miała fajne stadko! Odpowiedz Link Zgłoś
katrem Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 13:57 O kurcze! Super!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
beettinna Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 16:11 Ale zaszalałaś! co tam jedno! Ty będziesz mieć za jednym razem gromadkę i dobrze. Teraz tylko trzymać kciuki aby były zdrowe! zatem wigilia była udana?? na pewno....!! Pozdrawiam serdecznie i pisz na bieżąco co u Ciebie....? Odpowiedz Link Zgłoś
martitkaq Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 16:49 Hehe 9 tydzień Ale brzuszek już taaaaaki wieeelki :d jak balon Wyszło normalnie, samo przez się Nie jestem po leczeniu hormonalnym...Faktycznie, grafik jakiś bedzie Dziękuje za ciepłe słowa, zaczynam wierzyć w siebie i w to, że się uda A uda sie na pewno :] Pozdrawiam-Szczęśliwa mama PS Obawiam się, że przez jakiś czas nie będe mogła Wam nic napisać, bo odcinam na kilka miesięcy Internet Musimy oszczędzic troche pieniążków, 4 to już nie przelewki Odpowiedz Link Zgłoś
kreska7211 Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 01:13 Gratulacje poczwórne Zyczę Ci wszystkiego najlepszego bo przed Tobą Wielkie wyzwanie, któremu musisz podołać. poczwórna radość i obowiązki też ale na pewno znajdą się wokół Ciebie osoby, które Ci pomogą. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
majowa-panna Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 10:24 Na pewno jak juz się urodzą dostaniesz jakieś wsparcie od miasta? Z reguły "władze" pozytywnie reagują na takie szczęśliwe przypadki. Trzymaj sie dzielnie Odpowiedz Link Zgłoś
linka555 Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 22:09 Ale niespodzianka!!!! Serdeczne gratulacje!!!! Na pewno dasz radę, chociaż też po takiej wiadomości krew by mi odpłynęła na chwilę. Trzymam mocno kciuki, na pewno wszystko się uda!!! Fajny tłumek będziesz miała za rok na Święta. I gratulacje dla Tatusia. To już nawet nie jest hattrick ; )))) Życzę DUUUUUUŻO zdrówka, no i wyjątkowych Świąt!! linka Odpowiedz Link Zgłoś
iwonakrystyna Dbaj o siebie !!! 26.12.05, 13:29 Pozwól sobie pomagać, nie odmawiaj jeśli ktoś chce ci pomóc, proś o pomoc, zawsze pamiętaj, że twoje zdrowie i dobre samopoczucie są bardzo potrzebne twoim dzieciom. Bardzo trudny macie czas; ty i mąż. Dbajcie o sibie i kochajcie się a wszystko dobrze się ułoży. Pisz pamiętnik z tego czasu - to cudowana pamiątka dla was i dzieci ! Odpowiedz Link Zgłoś
anetta_ka1 Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 14:45 Wielkie gratulacje!!! Będzie wszystko dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
beata132 Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 22:17 Gratulacje dla Ciebie i dumnego Taty Chłopak spisał się na medal Życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Beata mama tylko jednego Szymonka Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 22:18 zjada mnie zazdrosc !!!! ale masz szczescie !!!! powodzenia !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 22:50 o90 napisał: > zjada mnie zazdrosc !!!! > ale masz szczescie !!!! > powodzenia !!! To ma być szczęście? Ło matko... Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. Zamiast nieszczerych, jak wszystkie w postach powyżej, gratulacji - wyrazy współczucia / Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 09:25 mysl co chcesz, tylko po co piszesz co ja niby mysle ? niech kazdy pisze za siebie. Ja uwazam ze to wielkie szczescie. szczerze. nie gratulujesz na cholere sie wpisujesz Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 12:53 o90 napisał: > mysl co chcesz, tylko po co piszesz co ja niby mysle ? > niech kazdy pisze za siebie. No więc piszę, co myślę. > Ja uwazam ze to wielkie szczescie. > szczerze. To tobie również współczuję. > nie gratulujesz na cholere sie wpisujesz Czy tytuł wątku głosi "pogratulujcie mi"? To forum publiczne, mogę pisać co mi do głowy wpadnie, byle nie łamało regulaminu czy netykiety. Czyzby obowiązywała tu jakaś chora poprawność polityczna? Odpowiedz Link Zgłoś
vibe-b Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 18:23 mama_kotula napisała: > o90 napisał: > > > mysl co chcesz, tylko po co piszesz co ja niby mysle ? > > niech kazdy pisze za siebie. > No więc piszę, co myślę. > > > Ja uwazam ze to wielkie szczescie. > > szczerze. > To tobie również współczuję. > > > nie gratulujesz na cholere sie wpisujesz > Czy tytuł wątku głosi "pogratulujcie mi"? To forum publiczne, mogę pisać co mi > do głowy wpadnie, byle nie łamało regulaminu czy netykiety. Czyzby obowiązywała > > tu jakaś chora poprawność polityczna? 95 % gratuluje z radosci ze to nie im sie przytrafilo Odpowiedz Link Zgłoś
mizinke Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 21:51 Deklaracja z sygnaturki całkowicie się sprawdza... Głupota nie stoi w opozycji do inteligencji emocjonalnej, wredota, niestety, tak. Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 17:53 o90 napisał: >> Ja uwazam ze to wielkie szczescie. szczegolnie jak siedzisz z tym "szczesciem" sama w chalupie. jedno szczescie jest glodne, drugie wymaga zmiany pieluch, trzecie, chce cyca a czwafte ma kolke. zero szans na powrot do pracy. chyba, ze ktos ma bajonska pensje i zarabia z 5 tysiecy. inaczej wszystko zje zlobek, przedszkole lub niania. mam jkedno i w dodatku spokojne dziecko a brakuje mi czasu i rak. pewnie, ze dziewczyna bedzie kochala dzieci... ale zycie bedzie mila nad wyraz trudne: kup wszystkim ciuszki, zapewnij wszystkim pozniej nauke jezyka, jakies kursy ( np tanca, jazdy konnej), oplac im wycieczke klasowa, kup prezenty gwiazdkowe, zagwarantuj studia i star w dorosle zycie...acha! no i najpierw trzeba miec niezla powierzchnie w domu, zeby sie z takim dobrodziejstwem pomiescic. czworaczki to wcale nie jest wielkie szczescie! do tego gwarantowana ciaza z przeszkodami. porod maksymalnie w 30 tc. wiecej nie da rady z czworka w brzuchu. a naprawde zajebiste jest miec 4 wczesniakow w domu. winszuje poczucia szczescia. ja bym plakla jak bobr.po porodzie zywiby nas mops.na wyprake dla czworga tez bym nie miala... a koszt pampersow miesiecznie dla takiej gromady to ok 6 stow. > szczerze. > nie gratulujesz na cholere sie wpisujesz Odpowiedz Link Zgłoś
burlone Re: Będę miała czworaczki!!! 22.01.06, 21:39 Nie sadz wszystkich swoja miara - moze Jej meza stac na taka gromadke i obydwoje sie ciesza (zreszta z tonu wypowiedzi zalozycielki watku wynika ze tak) tak dla twojej informacji zdaza sie ze ludzie sa w stanie zarobic na swoja rodzine - pomysl o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
atlantis75 Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 11:29 mama_kotula napisała: > To ma być szczęście? Ło matko... > Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. > Zamiast nieszczerych, jak wszystkie w postach powyżej, gratulacji - wyrazy > współczucia / Oczywiście. Bo Twoja szczerość jest miernikiem fałszu wszytskich wypowiedzi powyżej. Może zejdź na ziemię, ok? Twoja subiektywna ocena jest po prostu inna. Ale z tego powodu nie powinnaś chyba oceniać negatywnie forumowiczek, które pogratulowały. Sa ludzie, którzy myślą inaczej niż Ty. Panimajesz? *** Nie twierdzę, że będzie lekko, ale z całego serca gratuluję poczwórnej przyszłej mamie! Będzie dobrze, znajda sie ludzie, którzy Cię wesprą i pomogą ))) Życzę spokojnej ciąży. Odpowiedz Link Zgłoś
ajk10 Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 12:12 a ja zawsze chciałam mieć dużo dzieci - po kolei juz nie zdażę bo wiek nie ten a i przy kolejnch można w końcu zapał stracić, a jak by mi sie od razu czwórka pojawiła to po prostu zostałabym postawiona "przed szczęściem dokonanym". I gratulowałam szczerze. Odpowiedz Link Zgłoś
valkiria_1980 Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 12:00 jej... ja juz bym ci postawila pomnik za zaslugi... zycze ci duzo sily i wytrwalosci!!!pozrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
female Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 16:38 Gratuluję, choć zapewne będzie trudno, ale dasz radę. Trzymam kciuki!! Sama marzę o bliźniętach i choć po domu biega już dwójka urwisów, to w głębi duszy pragnę, aby owy duecik zagościł w moim domu Odpowiedz Link Zgłoś