Dodaj do ulubionych

Będę miała czworaczki!!!

24.12.05, 12:15
Byłam dzisiaj na usg i się właśnie dowiedziałam, że będe mamą czworaczków.
Nie wiem czy sie cieszyć czy nie...czy dam sobie radę...W mojeje rodzinie
były kiedyś trojaczki, ale żeby 4..? Jeszcze nie moge w to uwierzyć....
Obserwuj wątek
    • szopiczek Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:19
      Na pewno dasz sobie radę. Na pewno znajdą się wokół Ciebie życzliwi ludzie,
      którzy pomogą Tobie i Twoim skarbeczkom. Trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia smile
    • joana.mz Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:20
      Wow!!! Powodzenia!
      • madziczek79 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:22
        ale numer!!super,raz a porządniesmile
        będzie dobrze ,poradzicie sobie,gratulacje
        ps.mężuś pewnie dumny co??....
    • edyta.23 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:34

      Gratuluje poczwórnego szczęścia! i spokojnych 9 miesięcy życzę. Na pewno dasz
      sobie radęsmile
    • llilly Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 12:50
      Gratulacje!!!Dasz radę.Pozdrawiam.
      • tucik Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 13:15
        gratulacje! na pewno dacie sobie radę! wszyscy rodzice od bliźniat począwszy
        się martwią a potem mówia ze było i jest super, na pewno więcej pracy ale tez i
        wiecej szczęścia no i pomyśl jedne pieluchy jedne zupki wychowasz za jednym
        zamachem taka gromadkę! a my może jeszcze ledwo sie wygrzebiemy z pieluch
        będziemy wracac do tego samego po kilku latach...
    • agao_72 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 13:51
      Ale tłok!!! Gratuluję, trzymam kciuki i całuję.
      • annasza33 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 13:54
        Trzymamy kciuki! Oby byłe zdrowe, zawsze roześmiane i dały mamie odetchnąć od
        czasu do czasu! Będzie dobrze! Trzymajcie się mocno smile
    • monias3 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:13
      Gratulacje!!!
      lekko na pewno nie będzie ale z pewnościa rodzina pomoze. A dzieci z ciąż
      mnogich bardzo dobrze sie rozwijają pod względem społecznym i intelektualnym,
      mogą bawić się ze soba razem wieć cały czas rozwój jest stymlulowany (wiem coś
      o tym bo jeztem z bliźnaików) a więź miedzy takimi dzieciakami jest jedną z
      najpiekniejszych-mocna, trwała i...niesamowita.
      kiedyś dzieciaki będą Ci bardzo wdzieczne że je urodziłas i wychowałaś.
      Pozdrawiam i zyczę pomocnych ludzi wokoło.
    • kamula Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:18
      Gratulacje! Zycze duzo zdrowia, dbaj o siebiesmile
      • melba7 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:26
        Gratulacjesmiledbaj o siebiesmileBoski prezentsmilesmilesmile
        A mogę zadać niedyskretne pytanie?
        Samo wyszłowink)) czy jesteś może po leczeniu hormonalnym?
    • pom Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:25
      Ale kwartet!!!
      No to prezent od Mikołaja, że nich go!

      Też bym była przerazona nie na żarty. Ale poradzisz sobie - w to nie wątpię.

      Powodzenia i dla całej gromadki.

      P.S. Tylko mamy nie kopcie za bardzo!!
      • lolcia666 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:52
        Gratulujemy
    • koza_w_rajtuzach Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:35
      Ooo jeżu! Pod wrażeniem jestem wink.
      Na pewno nie będzie lekko, ale jestem pewna, że będziesz miała ogromną pociechę
      jak trochę podrosną. Dbaj o siebie - w końcu czworo maluszków w brzuszku to już
      nie przelewki smile.
    • ajk10 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 14:42
      pewnie będzie cięzko, ale ile szczęćia na raz! Gratuluje, trzymajcie się, duzo zdrowia i sił zyczę!
    • biala27 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 15:38
      Garulujemy!
    • andzia22l1 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 16:22
      No to WIELKIE GRATULACJE !!! smile
    • aniutek Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 19:02
      Gratulacje smile)))))
      piekny prezent od mikolaja, ciesz sie, poczworne szczescie nie trafia sie
      czesto !!!!!!!
    • fettinia Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 20:48
      To ja sie dopisze-gratulacjesmile)Wigilia magiczna jest-poradzisz sobie na pewnosmile
      • joanna9920 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 20:49
        takie wiadomości akurat w wigilię.brawo!
        • oliwia244 Re: Będę miała czworaczki!!! 24.12.05, 23:31
          niebywałe GRATULUJE!
          mojego kolegi szwagierka ma czworaczki - obecnie maja po jakies 2,5 roczku
          na forum bliźniaki i wiecej możesz o nich poczytać
          bywało cięzko i w pomoc była zaangażowana cała rodzina - oczywscie powstał
          grafik!
          dali radę, teraz już z górki
          głowa do góry!


          tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20401;30/st/20060228/dt/7/k/0206/preg.png[/img]
          [/url]
    • kalka13 KTÓRY TO TYDZIEŃ ???? 25.12.05, 12:29
      nie martw sie bedzie dobrze na pewno dasz rade i znajda sie osobu ktore ci
      pomoga. w ktorym jestes tygodniu i skad jestes??
    • maretina o boze!!!!:)/nt 25.12.05, 12:56

    • lucy_cu Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 12:58
      Poczwórne gratulacje !!!!!!!! Szast-prast i od razu będziesz miała fajne stadko!
      • katrem Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 13:57
        O kurcze! Super!!!
        GRATULUJĘ!!!!!!!!!!
        • beettinna Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 16:11
          Ale zaszalałaś! co tam jedno! Ty będziesz mieć za jednym razem gromadkę i
          dobrze. Teraz tylko trzymać kciuki aby były zdrowe! zatem wigilia była udana??
          na pewno....!!
          Pozdrawiam serdecznie i pisz na bieżąco co u Ciebie....?
    • martitkaq Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 16:49
      Hehe 9 tydzień smile Ale brzuszek już taaaaaki wieeelki :d jak balon smile Wyszło
      normalnie, samo przez się big_grin Nie jestem po leczeniu hormonalnym...Faktycznie,
      grafik jakiś bedzie smile
      Dziękuje za ciepłe słowa, zaczynam wierzyć w siebie i w to, że się uda smile A uda
      sie na pewno :]
      Pozdrawiam-Szczęśliwa mama

      PS Obawiam się, że przez jakiś czas nie będe mogła Wam nic napisać, bo odcinam
      na kilka miesięcy Internet smile Musimy oszczędzic troche pieniążków, 4 to już nie
      przelewki smile
      • kreska7211 Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 01:13
        Gratulacje poczwórne
        Zyczę Ci wszystkiego najlepszego bo przed Tobą Wielkie wyzwanie, któremu
        musisz podołać. poczwórna radość i obowiązki też ale na pewno znajdą się wokół
        Ciebie osoby, które Ci pomogą. Powodzenia
      • majowa-panna Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 10:24
        Na pewno jak juz się urodzą dostaniesz jakieś wsparcie od miasta? Z
        reguły "władze" pozytywnie reagują na takie szczęśliwe przypadki. Trzymaj sie
        dzielnie smile
    • linka555 Re: Będę miała czworaczki!!! 25.12.05, 22:09
      Ale niespodzianka!!!! Serdeczne gratulacje!!!! Na pewno dasz radę, chociaż też
      po takiej wiadomości krew by mi odpłynęła na chwilę. Trzymam mocno kciuki, na
      pewno wszystko się uda!!! Fajny tłumek będziesz miała za rok na Święta. I
      gratulacje dla Tatusia. To już nawet nie jest hattrick ; )))) Życzę DUUUUUUŻO
      zdrówka, no i wyjątkowych Świąt!! linka
    • iwonakrystyna Dbaj o siebie !!! 26.12.05, 13:29
      Pozwól sobie pomagać, nie odmawiaj jeśli ktoś chce ci pomóc, proś o pomoc,
      zawsze pamiętaj, że twoje zdrowie i dobre samopoczucie są bardzo potrzebne
      twoim dzieciom. Bardzo trudny macie czas; ty i mąż. Dbajcie o sibie i kochajcie
      się a wszystko dobrze się ułoży. Pisz pamiętnik z tego czasu - to cudowana
      pamiątka dla was i dzieci !
    • anetta_ka1 Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 14:45
      Wielkie gratulacje!!! Będzie wszystko dobrze!
      • beata132 Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 22:17
        Gratulacje dla Ciebie i dumnego Tatysmile
        Chłopak spisał się na medalsmile
        Życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.

        Beata mama tylko jednego Szymonka
    • o90 Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 22:18
      zjada mnie zazdrosc !!!!
      ale masz szczescie !!!!
      powodzenia !!!

      • mama_kotula Re: Będę miała czworaczki!!! 26.12.05, 22:50
        o90 napisał:

        > zjada mnie zazdrosc !!!!
        > ale masz szczescie !!!!
        > powodzenia !!!

        To ma być szczęście? Ło matko...
        Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.
        Zamiast nieszczerych, jak wszystkie w postach powyżej, gratulacji - wyrazy
        współczucia uncertain/
        • o90 Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 09:25
          mysl co chcesz, tylko po co piszesz co ja niby mysle ?
          niech kazdy pisze za siebie.
          Ja uwazam ze to wielkie szczescie.
          szczerze.
          nie gratulujesz na cholere sie wpisujesz
          • mama_kotula Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 12:53
            o90 napisał:

            > mysl co chcesz, tylko po co piszesz co ja niby mysle ?
            > niech kazdy pisze za siebie.
            No więc piszę, co myślę.

            > Ja uwazam ze to wielkie szczescie.
            > szczerze.
            To tobie również współczuję.

            > nie gratulujesz na cholere sie wpisujesz
            Czy tytuł wątku głosi "pogratulujcie mi"? To forum publiczne, mogę pisać co mi
            do głowy wpadnie, byle nie łamało regulaminu czy netykiety. Czyzby obowiązywała
            tu jakaś chora poprawność polityczna?
            • vibe-b Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 18:23
              mama_kotula napisała:

              > o90 napisał:
              >
              > > mysl co chcesz, tylko po co piszesz co ja niby mysle ?
              > > niech kazdy pisze za siebie.
              > No więc piszę, co myślę.
              >
              > > Ja uwazam ze to wielkie szczescie.
              > > szczerze.
              > To tobie również współczuję.
              >
              > > nie gratulujesz na cholere sie wpisujesz
              > Czy tytuł wątku głosi "pogratulujcie mi"? To forum publiczne, mogę pisać co
              mi
              > do głowy wpadnie, byle nie łamało regulaminu czy netykiety. Czyzby
              obowiązywała
              >
              > tu jakaś chora poprawność polityczna?



              95 % gratuluje z radosci ze to nie im sie przytrafilo smile
            • mizinke Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 21:51
              Deklaracja z sygnaturki całkowicie się sprawdza... Głupota nie stoi w opozycji
              do inteligencji emocjonalnej, wredota, niestety, tak.
          • maretina Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 17:53
            o90 napisał:

            >> Ja uwazam ze to wielkie szczescie.
            szczegolnie jak siedzisz z tym "szczesciem" sama w chalupie. jedno szczescie
            jest glodne, drugie wymaga zmiany pieluch, trzecie, chce cyca a czwafte ma
            kolke.
            zero szans na powrot do pracy. chyba, ze ktos ma bajonska pensje i zarabia z 5
            tysiecy. inaczej wszystko zje zlobek, przedszkole lub niania.
            mam jkedno i w dodatku spokojne dziecko a brakuje mi czasu i rak.
            pewnie, ze dziewczyna bedzie kochala dzieci... ale zycie bedzie mila nad wyraz
            trudne: kup wszystkim ciuszki, zapewnij wszystkim pozniej nauke jezyka, jakies
            kursy ( np tanca, jazdy konnej), oplac im wycieczke klasowa, kup prezenty
            gwiazdkowe, zagwarantuj studia i star w dorosle zycie...acha! no i najpierw
            trzeba miec niezla powierzchnie w domu, zeby sie z takim dobrodziejstwem
            pomiescic.
            czworaczki to wcale nie jest wielkie szczescie!
            do tego gwarantowana ciaza z przeszkodami. porod maksymalnie w 30 tc. wiecej
            nie da rady z czworka w brzuchu. a naprawde zajebiste jest miec 4 wczesniakow w
            domu.
            winszuje poczucia szczescia. ja bym plakla jak bobr.po porodzie zywiby nas
            mops.na wyprake dla czworga tez bym nie miala... a koszt pampersow miesiecznie
            dla takiej gromady to ok 6 stow.

            > szczerze.
            > nie gratulujesz na cholere sie wpisujesz
            • burlone Re: Będę miała czworaczki!!! 22.01.06, 21:39
              Nie sadz wszystkich swoja miara - moze Jej meza stac na taka gromadke i
              obydwoje sie ciesza (zreszta z tonu wypowiedzi zalozycielki watku wynika ze
              tak) tak dla twojej informacji zdaza sie ze ludzie sa w stanie zarobic na swoja
              rodzine - pomysl o tym.
        • atlantis75 Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 11:29
          mama_kotula napisała:
          > To ma być szczęście? Ło matko...
          > Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.
          > Zamiast nieszczerych, jak wszystkie w postach powyżej, gratulacji - wyrazy
          > współczucia uncertain/


          Oczywiście. Bo Twoja szczerość jest miernikiem fałszu wszytskich wypowiedzi
          powyżej. Może zejdź na ziemię, ok? Twoja subiektywna ocena jest po prostu inna.
          Ale z tego powodu nie powinnaś chyba oceniać negatywnie forumowiczek, które
          pogratulowały. Sa ludzie, którzy myślą inaczej niż Ty. Panimajesz?

          ***
          Nie twierdzę, że będzie lekko, ale z całego serca gratuluję poczwórnej
          przyszłej mamie! Będzie dobrze, znajda sie ludzie, którzy Cię wesprą i
          pomogą smile))) Życzę spokojnej ciąży.
        • ajk10 Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 12:12
          a ja zawsze chciałam mieć dużo dzieci - po kolei juz nie zdażę bo wiek nie ten a i przy kolejnch można w końcu zapał stracić, a jak by mi sie od razu czwórka pojawiła to po prostu zostałabym postawiona "przed szczęściem dokonanym". I gratulowałam szczerze.
    • valkiria_1980 Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 12:00
      jej... ja juz bym ci postawila pomnik za zaslugi... zycze ci duzo sily i
      wytrwalosci!!!pozrawiam
    • female Re: Będę miała czworaczki!!! 27.12.05, 16:38
      Gratuluję, choć zapewne będzie trudno, ale dasz radę. Trzymam kciuki!!
      Sama marzę o bliźniętach i choć po domu biega już dwójka urwisów, to w głębi
      duszy pragnę, aby owy duecik zagościł w moim domu wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka