Moderatorzy działają zgodnie z odgórnym regulaminem i przenoszą
wątki na odpowiednie forum - to się nie zmieni. Mogą jedynie iść na
rękę nie przenosząc natychmiast, lecz gdy dyskusja przestaje
cieszyć się zainteresowaniem; czyli schodzi z pierwszych stron.
Nie widzę problemu w takiej sytuacji; autorka wątku zaspokaja
swoją ciekawość i chęć podyskutowania, doinformowania się (czy to
na temat przepisów, czy kremów, czy też wózków), wątek przestaje
cieszyć ię zainteresowaniem i trafia na odpowiednie tematycznie
forum, aby osoba, której się chce/ma czas/lubi korzystać z
wyszukiwarki zamiast zakładać 1746352 wątek na ten sam temat, mogła
znaleźć interesujące ją informacje.
Moderatorzy rozumieją chęć i potrzebę zakładania wątków przez ich
autorki i z założenia im to nie przeszkadza, co nie zmienia faktu,
że muszą je w końcu, tak czy inaczej, przenieść i robią to.
Jeśli nie ma się na coś wpływu, należy to zaakceptować
Podział na fora tematyczne jest i będzie. Nie ma obowiązku
korzystać z tego akurat forum, które jest dla użytkowników
respektujących zasady ustalone przez właściciela.
Podział tematyczny eDziecka sprawdza się od lat i zmian nie będzie -
to decyzja administracji. Jeśli ktoś ma pomysł jak rozwiązać
sytuację (która moim zdaniem nie potrzebuje rozwiązań, bo jest
optymalna), może napisać do administracji forum.