aniakarina 04.03.06, 17:37 Dziewczyny mam od tygodnia zalozony pesser i dzis zaczelo mi sie saczyc jakis plyn i nie bardzo wiem co mam robic czy dzwonc do lekarza czy dac sobie spokoj.Strasznie sie martwie co robic;/;/;/;/; Pozdrowienia dla Mamusiek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anyamama Re: Pomosy dziewczyny problem z Passerem :/;/;/ 04.03.06, 19:17 Moze to po prostu uplawy i jakis stan zapalny. pessar niestety przyczynia sie do wystapienia obu przypadlosci.zakladasz sobie jakies globulki przeciwzapalne? ja tez czasem mam wrazenie jakby woda ze mnie leciala. tak czy inaczej, powinnas sie szybko skontaktowac ze swym ginem. ja mam pesar od poltorej tygodnia, bylam juz na kontrolnej wizycie i mam przepisane globulki.daj znac co powiedzial lekarz.pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
lolinka2 Re: Pomosy dziewczyny problem z Passerem :/;/;/ 04.03.06, 20:56 nie passer ani pesser tylko pessar - to dla ujednolicenia terminologii ) Może to być zwiększona wydzielina pochwowa, nie spowodowane nawet zakażeniem w obrębie pochwy tylko po prostu silikonowym ciałem obcym tamże. Jeśli jest tego troszkę, a już nie daj Boże, masz skurcze przy okazji, przejdź na IP do szpitala, gdzie mądrzy i możni ocenia czy to nie wody płodowe, ale wydzielina pochwowa przy pessarze może być myląca - nie biała a wręcz przezroczysto wodnista. Wody są bez zapachu, a to jednak taki swój charakterystyczny zapach ma (sorry za dosadność). Odpowiedz Link Zgłoś
asik_cz Re: Pomosy dziewczyny problem z Passerem :/;/;/ 06.03.06, 10:17 Ja miałam w drugiej ciąży założony pessar od 20 tygodnia.Stosowałam clotrimazol globulki (codzienie na wieczór). Upławy miałam takie, że w szpitalu (gdzie trafiłam z innego powodu) kazano mi kontrolować wkładki pod kątem ewentualnego sączenia się wód - nie potwierdziło się. Zawsze lepiej zapytać lekarza, ale nie martw sie za bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś