Dodaj do ulubionych

zasłabnięcie

25.04.06, 14:17
Dzisiaj zdażyło mi się zasłabnąć w tramwaju. Czułam się na tyle dobrze że
nawet nie chciałm siadać, a tu nagle bez większego powodu, ścięło mnie z nóg.
Czy wiecie skąd takia reakcja? Czy w tez tak miąłyśćie. (jestem w 17 tc).
Obserwuj wątek
    • utunia Re: zasłabnięcie 25.04.06, 14:25
      Mnie również się to zdarza. Byłam dzisiaj u gina i dowiedziałam się , że to
      jedna z przypadłości ciążowych. Wynika ze znacznie większej ilościkrwipompowanej
      przez serce.
      Nie martw się!
    • groszek28 Re: zasłabnięcie 25.04.06, 14:37
      ja mdlałam w ciązy co chwile i mój gin twierdziła, ze to normalka
      • eliszka25 Re: zasłabnięcie 25.04.06, 14:51
        wczoraj pytalam mojego ginekologa dokladnie o to samo, bo tez czasem mnie tak
        scina z nog. nie przytrafia mi sie to czesto, ale jak juz mnie trafi, to mam do
        wyboru albo natychmiast sie polozyc (chocby na podlodze) albo sie przewrocic.
        lekarz powiedzial, ze to dosc czesta przypadlosc ciazowa, zwlaszcza szczuplych
        kobiet. w ciazy serce pompuje wiecej krwi niz normalnie no i cisnienie krwi tez
        sie zwykle obniza i to dlatego. jednak, gdybys czesciej miala cos takiego, to
        lepiej powiedz lekarzowi.
    • lolinka2 Re: zasłabnięcie 25.04.06, 15:34
      ciśnienie, hormony, anemia albo mix tych czynników... normalne...
      • aska_ou Re: zasłabnięcie 25.04.06, 15:37
        W 20 tyg ciazy zaslablam w kosciele. Podlaczyli mnie w szpitalu do kroplowki (
        glukoza i plyny ) i z badan okazalo sie ze mam b niski poziom glukozy nawet po
        jedzieniu i straaasznie niskie cisnienie ( w karetce juz po dojsciu do siebie
        70/40 ) Od tej pory zazywam duzo magnezu, zawsze jem cos slodkiego i mam przy
        sobie i staram sie byc tam gdzie czuje ze mam powietrze, jestem slabiutka ogolnie.
        • gosika78 Re: zasłabnięcie 25.04.06, 15:48
          też tak miałam, słodycz w torebce to dobry patent smile Ale głupie to jest, bo ja na przykład własnie przez te zasłabnięcia i mroczki przed oczami boję się prowadzić samochód

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka