Dodaj do ulubionych

CC od strony technicznej??

13.06.06, 18:57
Hej, za dwa tygodnie mam planowaną cesarkę i tak się zastanawiam, czy przy CC
może być mąż, i czy zaraz po wyjęciu dzieciątka także kładzie się je na np.
piersiach matki, czy tylko je pokazują ze wzgledu na ranę podbrzusza???
dzięki za odp. pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • pineska32 Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 19:16
      Witaj, ja też mam mieć planowane cc, na 26.06 w Warszawie na Karowej. Może też
      jestes z W-wy? To moja drugie cc, wiem że w róznych szpitalach jest inaczej. Na
      Karowej maz/ktoś inny nie może być, z tego co wiem nie kłada dziecka na piersi,
      ale pokazują. Przyjaciółka w kwietniu miała cc w IMiD na Kasprzaka i tam jej mąz
      był za szyba i wszytsko mógł obserwowac.
      Pozdr
      • megipiegi Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 21:46
        ja jestem z Krakowa... więc przekonam się też 26 czerwca! życzę powodzenia!!!
        • roksanaa22 Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 21:49
          z tego co wiem obecnosc meza przy cc mozliwa jest tylko w prywatnych
          klinikach.i nie klada dzidzi
          • cathy1976 Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 22:13
            nieprawda, w szpitalach 'panstwowych' tez mozna miec meza ze soba. Zalezy od
            szpitala i od lekarza. W Gdańsku przynajmniej moznasmile
            • marcia1977 Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 22:47
              a w jakim szpitalu w Gdańsku mąż może być obecny przy cc???
              • cathy1976 Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 22:57
                na Klinicznej!
    • elza78 Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 22:46
      co do pierwszego to zalezy to od placowki - od dobrej woli lekarza czy bedzie
      mozliwa obecnosc kogos zzewnatrz przy operacji
      drugie - dziecka na brzuchu nie klada, pokazuja ci je zza parawanu potem po
      odpepieniu musza malucha odessac zeby mogl oddychac kiedy to zr0bia dziecko juz
      moze byc calyc zas z toba
    • xenias Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 22:55
      Ja miałam CC 5 lat temu na Starynkiewicza w warszaiwe. Przed porodem zapewniano
      mnie, że będzie mógł być przy porodzie, ale potem nie wpuszczona męża na salę.
      Za to były tam kilkunastu studentów;-PPP Mąż, moja mama, siostra i przyjaciółka
      stali w otwartych drzwiach - i nikt ich nie przegonił (przynajmniej nikt ich
      skutecznie nie przegonił... Siostra zdołała nawet wparować z aparatem...
      Małą mi pokazano w przelocie (bez okularów i tak kompletnie nic nie zobaczyłam),
      na szczęście dzięki studentom cały czas wiedziałam, co się dzieje ze mnąi z nią,
      bo lekarze odpytywali studentów, tłumaczyli im wszystko i pokazywali... To było
      nawet ciekawewink no i pomagało rozproszyć myśli!
    • gosiapal Re: CC od strony technicznej?? 13.06.06, 23:05
      W Warszawie na Żelaznej przy cc może być mąż.
      Maluszków nie kładą mamie na piersiach, tylko buźkę Maluszka przykładają do
      buzi mamy.
      Jest też możliwość, że to tata obecny przy porodzie dostaje dziecko na klatkę
      piersiową.
      Tak mówiła nam położna z tego szpitala. Przekonamy się na własnej skórze już za
      miesiąc jak przyjdą na świat nasze Bliźniaki.
      • tonkabean Re: CC od strony technicznej?? 14.06.06, 00:39
        W Poznaniu na Polnej mąż był wyjatkowo przy cc, ale dopiero po wyjęciu dziecka
        wpuszczono go na salę, położna pokazała dzidzię z odległości kilku cm.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka