05.07.06, 18:17
Dziewczyny jak sobie radzicie z tą sprawą? Bo ja już mam problem ze zrobieniem
sobie sama pedi sad może czas do kosmetyczki...
Obserwuj wątek
    • meg241 Re: Pedicure 05.07.06, 18:31
      Ja regularnie korzystam z usług kosmetyczki w tej kwestii zarówno przed ciaza
      jak i w niej. Przynajmniej nie musze sie gimnastykowac.

      Magda
      • antyka Re: Pedicure 05.07.06, 19:40
        o Jezuuuuu,
        bylam pewna,ze to wacik w stylu: czy w ciazy mozna robic pedicure...
        • heraa Re: Pedicure 05.07.06, 19:48
          oj kochana wink no co ty

          chociaz moze i masz racje jak czytam inne watki wink)

          buziaki
        • nesting_sheep Re: Pedicure 05.07.06, 21:12
          Antyka ty szyderco big_grin
    • lamatha Re: Pedicure 05.07.06, 19:59
      To bardzo dobre pytanie smile
      Obcinalam swoje przeurocze szpony wczoraj, co za gimnastyka smile)
      Dzisiaj dokladnie musialam odkurzyc.
    • nati_28 Re: Pedicure 05.07.06, 23:29
      Ja przestałam sobie radzić i właśnie zamierzam wybrać się do kosmetyczki.
    • ginger133 Re: Pedicure 05.07.06, 23:44
      polecam kosmetyczke-w tym okresie bynajmniej ja potrzebuje odrobiny lususu-od
      razu lepiej smile
    • dorianne.gray Re: Pedicure 05.07.06, 23:45
      Pod tym względem właśnie się wyczerpałam, planuję wkrótce odwiedzić
      kosmetyczkę smile
      • mika9912 Re: Pedicure 06.07.06, 05:59
        hej ja choć sama jestem z zawodu kosmetologiem to od 6 miesiąca zaczęłam
        chodzić do kosmetyczki w tym celu bo mam coś w rodzaju skrzywienia zawodowego i
        patrzę ludziom latem na stopy i wydaje mi sie że wszyscy patrzą na moje smile i
        przyniejmniej sie dowiedziałam jak to jest fajnie jak ktoś ci coś robi ze
        stopami ps. nie dziwię sie że ludzie chodzą do kosmetyczki smile
        • mamarazydwa1 Re: Pedicure 06.07.06, 08:55
          Ja wczoraj obcięłam sama - niezła gimnastyka przy 36 tygodniowym brzuchu. A do
          kosmetyczki się wacham iść bo mam ogromne łaskotki...
          • qwerty1979 Re: Pedicure 06.07.06, 11:32
            ja w szóstym miesiącu poszłam do kosmetyczki i było super... ale wczoraj (38
            tc) stwierdziłam, że zrobię to sama w ramach przedporodowych ćwiczeń i muszę
            przyznać, że całkiem nieźle mi wyszło...
    • justyna_133 Re: Pedicure 06.07.06, 11:57
      dla mnie to świetna gimnastyka
      a ile przy tym odgłosów...
      jeszcze ktoś postronny mógłby sobie coś pomyśleć smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka