nesting_sheep 05.07.06, 18:17 Dziewczyny jak sobie radzicie z tą sprawą? Bo ja już mam problem ze zrobieniem sobie sama pedi może czas do kosmetyczki... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
meg241 Re: Pedicure 05.07.06, 18:31 Ja regularnie korzystam z usług kosmetyczki w tej kwestii zarówno przed ciaza jak i w niej. Przynajmniej nie musze sie gimnastykowac. Magda Odpowiedz Link Zgłoś
antyka Re: Pedicure 05.07.06, 19:40 o Jezuuuuu, bylam pewna,ze to wacik w stylu: czy w ciazy mozna robic pedicure... Odpowiedz Link Zgłoś
heraa Re: Pedicure 05.07.06, 19:48 oj kochana no co ty chociaz moze i masz racje jak czytam inne watki ) buziaki Odpowiedz Link Zgłoś
lamatha Re: Pedicure 05.07.06, 19:59 To bardzo dobre pytanie Obcinalam swoje przeurocze szpony wczoraj, co za gimnastyka ) Dzisiaj dokladnie musialam odkurzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
nati_28 Re: Pedicure 05.07.06, 23:29 Ja przestałam sobie radzić i właśnie zamierzam wybrać się do kosmetyczki. Odpowiedz Link Zgłoś
ginger133 Re: Pedicure 05.07.06, 23:44 polecam kosmetyczke-w tym okresie bynajmniej ja potrzebuje odrobiny lususu-od razu lepiej Odpowiedz Link Zgłoś
dorianne.gray Re: Pedicure 05.07.06, 23:45 Pod tym względem właśnie się wyczerpałam, planuję wkrótce odwiedzić kosmetyczkę Odpowiedz Link Zgłoś
mika9912 Re: Pedicure 06.07.06, 05:59 hej ja choć sama jestem z zawodu kosmetologiem to od 6 miesiąca zaczęłam chodzić do kosmetyczki w tym celu bo mam coś w rodzaju skrzywienia zawodowego i patrzę ludziom latem na stopy i wydaje mi sie że wszyscy patrzą na moje i przyniejmniej sie dowiedziałam jak to jest fajnie jak ktoś ci coś robi ze stopami ps. nie dziwię sie że ludzie chodzą do kosmetyczki Odpowiedz Link Zgłoś
mamarazydwa1 Re: Pedicure 06.07.06, 08:55 Ja wczoraj obcięłam sama - niezła gimnastyka przy 36 tygodniowym brzuchu. A do kosmetyczki się wacham iść bo mam ogromne łaskotki... Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty1979 Re: Pedicure 06.07.06, 11:32 ja w szóstym miesiącu poszłam do kosmetyczki i było super... ale wczoraj (38 tc) stwierdziłam, że zrobię to sama w ramach przedporodowych ćwiczeń i muszę przyznać, że całkiem nieźle mi wyszło... Odpowiedz Link Zgłoś
justyna_133 Re: Pedicure 06.07.06, 11:57 dla mnie to świetna gimnastyka a ile przy tym odgłosów... jeszcze ktoś postronny mógłby sobie coś pomyśleć )) Odpowiedz Link Zgłoś