Dodaj do ulubionych

Ciąża a Febrisan

17.07.06, 09:45
Wzięłam wczoraj jedną saszetkę Febrisanu, bo miałam gorączkę i ogólnie źle
się czułam. Spoźnia mi się okres,było mi niedobrze i ogólnie czuję się byle
jak. I zastanawiam się teraz, czy gdybym była w ciąży to mogło mi to
zaszkodzić??? Bardzo proszę o odpowiedź!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka