19.07.06, 19:50
Cześć dziewczyny. mam do was pytanie. Jestem 3 dni po @(trzydniowej),zawsze
mam 5 dni,dwa dni po bolały mnie jajniki, czuję się dziwnie jakbym była
przeziębiona i piersi mam nadal napompowane i bolą mnie sutki,mam temperaturę
37. Czy mimo @ mogłabym być w ciązy? proszę o odpowiedź
Obserwuj wątek
    • mik04 Re: pytanie! 19.07.06, 19:54
      Do apteki po test i wszystko się wyjaśni wink
      • aga55jaga Re: pytanie! 19.07.06, 19:59
        jeżeli miesiączka była normalna, obfita, ze skrzepami, to nie jesteś w ciąży

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka