00be
19.07.06, 19:50
Cześć dziewczyny. mam do was pytanie. Jestem 3 dni po @(trzydniowej),zawsze
mam 5 dni,dwa dni po bolały mnie jajniki, czuję się dziwnie jakbym była
przeziębiona i piersi mam nadal napompowane i bolą mnie sutki,mam temperaturę
37. Czy mimo @ mogłabym być w ciązy? proszę o odpowiedź