Dodaj do ulubionych

Znieczulenie ruchome podczas porodu!!???

06.09.06, 07:54
Bede miala podane znieczulenie zewnatrzoponowe ruchome tzn.bede mogla ruszac
nogami,ale lekarz powiedzial,ze nie zniweluje to bolu.W jakim stopniu beda
bolesne skurcze?Czy ktoras z Was to miala?Moze poprosic o silniejsza dawke?
Dziekuje za pomoc.
Obserwuj wątek
    • agawa5 Re: Znieczulenie ruchome podczas porodu!!??? 06.09.06, 08:43
      Jesli powiedział Ci to ginekolog to niech sie douczy. Znieczulenie zawsze
      niweluje ból, w koncu dlatego nazywa sie znieczuleniem. Inaczej jego podanie
      nie mialoby sensu. Odpowiednio dobrana dawka powoduje ze nie masz zaburzonego
      czucia w nogach po prostu i - mozesz chodzic.
      Ja mialam zzo i moglam chodzic i chodziłam i nic a nic nie bolało.
      Najlepiej na takie tematy porozmawiaj z anestezjologiem który znieczula w Twoim
      szpitalu.
    • lolinka2 Re: Znieczulenie ruchome podczas porodu!!??? 06.09.06, 10:09
      Walking Epidural, czyli zzo przy którym się chodzi. Miałam, polecam, ból
      zniwelowany o 100%, potem podobno ma przywracać ból powoli, u mnie zadziałało
      jak nagłe walnięcie siekierą ale dostałam drugą dawkę, już na samo parcie bo
      mnie kość ogonowa nasuwała dość mocno. II faza trwała 10 min z nogami smile, bez
      pospieszania sztucznym rytmem parcia (przyj-przyj-oddychaj), we własnym tempie
      itp. Super sprawa.
      • capribb Re: Znieczulenie ruchome podczas porodu!!??? 06.09.06, 10:55
        Po ZZO bolalo ale skurcze do wytrzymania- bol na szczycie na prawde nie bylo
        zle.
        W czasie parcia- prawie 2 godz. bolalo bardzo szczegolnie okolica kosci
        ogonowej. Ogolnie wszystko do zniesienia.
      • zuzia.ja Lolinka.. 08.09.06, 00:39
        Czyli nie czulas boli partych wcale?? Ja podobno mam czuc..to moze lekarz ma w
        planie nie dawac i drugiej dawki leku.. brrr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka