Dodaj do ulubionych

bóle podbrzusza 16 tydz

12.11.06, 15:45

Witam
Dziewczyny powiedzcie mi czy bóle podbrzusza sa normalne w tym czasie?
Codziennie wieczorem mam wzdecia (a jem normalnie tak jak zawsze) i przy tym
boli mnie całe podbrzusze, taki sciskajace nieprzyjemne uczucie a kiedy np
moja córka mnie lekko uderzy noga czy głowa sie mocniej oprze to boli. Czy to
jest rozrastajaca sie macica czy powody do niepokoju? Dodam ze w 1 ciazy nic
takiego nie miałam. Jesli to narmalne (mam nadzieje) to jak temu zaradzic?
Po drugie jak zaradzic uczuciu braku siły macie na to jakies sposoby moze
jakies cwiczenia albo zajmujace zajecia?
Pozdrawiam Natalia
Pozdrawiam Natalia
Obserwuj wątek
    • ziemiagn Re: bóle podbrzusza 16 tydz 13.11.06, 15:51
      ja też miałam bolące, ciągnące podbrzusze i okazało się, ze to rozciągające się
      więzadła podtrzymujące macicę tak pobolewają. Do tej pory ( 27t.c.) to czuję ze
      zmienną intensywnością. A na wzdęcia gin. kazał brać Espumisan, bo też
      cokolwiek bym nie zjadła, to się zapowietrzałam. Bez różnicy czy to zapiekanka,
      czy jabłuszko
    • felonia Re: bóle podbrzusza 16 tydz 13.11.06, 20:12
      ja miałam co około dwa tygodnie bóle w podbrzuszu a po nich rozrastał się
      brzuch smile i wszystko OK było a ból przypominał ten przed miesiączką

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka