lilianeczka1
12.11.06, 15:45
Witam
Dziewczyny powiedzcie mi czy bóle podbrzusza sa normalne w tym czasie?
Codziennie wieczorem mam wzdecia (a jem normalnie tak jak zawsze) i przy tym
boli mnie całe podbrzusze, taki sciskajace nieprzyjemne uczucie a kiedy np
moja córka mnie lekko uderzy noga czy głowa sie mocniej oprze to boli. Czy to
jest rozrastajaca sie macica czy powody do niepokoju? Dodam ze w 1 ciazy nic
takiego nie miałam. Jesli to narmalne (mam nadzieje) to jak temu zaradzic?
Po drugie jak zaradzic uczuciu braku siły macie na to jakies sposoby moze
jakies cwiczenia albo zajmujace zajecia?
Pozdrawiam Natalia
Pozdrawiam Natalia