IP: *.* 31.10.01, 13:26
możecie mi powiedzieć,jaka jest temperatura ciała w dni płodne?czy 36,czy 37,niższa,czy wyższa?bardzo mi na tym zależy,dziękuję
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: ciąża IP: *.* 31.10.01, 13:48
      Odpisalam Ci dokładnie na forum "Ciążowym". Pozdrawiam anuś
      • Gość: guest Re: ciąża IP: *.* 04.11.01, 22:34
        W DNI PŁODNE JEST JESZCZE NIŻSZA -TROCHĘ POWYŻEJ 36.WYŻSZA JEST JUŻ PO JAJECZKOWANIU-OKOŁO 37-PO PROSTU MIERZ TEMPERATURĘ BO U KAŻDEJ KOBIETY JEST TROSZECZKĘ INACZEJ.AHA-TE PŁODNE DNI TO OSTATNIE NISKIJ TEMPERATURY-ZARAZ PO JAJECZKOWANIU WZRASTA. JEŚLI SIĘ UDA CZASAMI PIERWSZE GODZINY WYŻSZEJ TEŻ SĄ PŁODNE.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka