Dodaj do ulubionych

badanie ktg

15.11.06, 10:52
Czy w szpitalu przed porodem badanie ktg wykonywane jest zawsze. Chodzi mi
oto jeśli dostane bóli porodowych i pojdę do szpitala aby urodzić to wtedy
zrobią mi je.
Obserwuj wątek
    • zitke Re: badanie ktg 15.11.06, 10:56
      zrobia smile
    • o_tuska Re: badanie ktg 15.11.06, 10:56
      tak, czasem jeśli dłużej czekaśz robią kilka razy smile
      ja osobiscie miłam 2
      no chyba że nie będą mieli czasu smile ale i na łóżku porodowym sa w stanie zrobić
      takie badanie
      • margo_kozak Re: badanie ktg 15.11.06, 10:58
        robia bo ktg wychwytuje skurcze
    • karolah2 Re: badanie ktg 15.11.06, 11:18
      Zrobią nie martw sięsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka