boo-hoo
10.01.07, 11:23
Wiem, że o wadze było milion razy, ale tym razem trochę z innej beczki. Czy
to ja się za dużo naczytałam, czy może moja gin się myli. Obecnie jestem w
17tc na wczorajszej wizycie okazało się, że przytyłam 2kg, na co gin
stwierdziła, że to za dużo i muszę się pilnować. Było mi głupio, szczególnie
że nie objadam się, nie jem wogóle słodyczy, piję głównie wodę lub niesłodką
herbatę i od czasu do czasu boofruit. Wiem, że mogłam nie przytyć wcale, ale
wydaje mi się że to mimo wszystko nie jest dużo (mieszczę się we wszelkich
normach książkowych). Dziewczyny co wy o tym sądzicie, czy to naprawdę jest
tak dużo.