aniak15
26.04.07, 21:17
Witam,
jestem 10 tygodni po porodzie, po cesarskim cieciu. Do dnia dzisiejszego w
mniejszym lub wiekszym natezeniu, mam okres (nie znam fachowej nazwy). Wizyte
u ginekologa mialam 3 tyg. temu i mowil mi, ze to za pare dni powinno samo
ustapic. Do dnia dzisiejszego nie ustapilo. Czy ktoras z Was, tez miala tak
samo? Czy to jest normalne? Z góry dziekuje za odpowiedz.
Ania