26.04.07, 21:17
Witam,
jestem 10 tygodni po porodzie, po cesarskim cieciu. Do dnia dzisiejszego w
mniejszym lub wiekszym natezeniu, mam okres (nie znam fachowej nazwy). Wizyte
u ginekologa mialam 3 tyg. temu i mowil mi, ze to za pare dni powinno samo
ustapic. Do dnia dzisiejszego nie ustapilo. Czy ktoras z Was, tez miala tak
samo? Czy to jest normalne? Z góry dziekuje za odpowiedz.
Ania
Obserwuj wątek
    • aniak15 Re: pológ 26.04.07, 21:18
      aha,
      od 2 tygodni biore tabletki antykoncepcyjne: Yasmin. Moze one maja takie
      dzislanie?
    • miyoki Re: pológ 26.04.07, 22:50
      idź do lekarza jeszcze raz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka