Może podzielicie się waszymi opiniami

Na pewno nowe osoby nie wtajemniczone zaglądają na nasze forum,ale może nie
wiedzą jak to się gryzie i z czym...i jakie są tego plusy

no i jak wszystkiego też minusy...
Taki mi wątek chodził po głowie

Mój +
1)Zero chemii(chloru)wnikającej w skórę córki,jak wiadomo skóra takiego małego
szkraba to jak gąbka i wszystkie te super żelujące cuda siąknęła z pampków.
2)W kolorowych pieluszkach wygląda ja w cudnych majtuszkach i nie trzeba nic w
takie upały zakładać-->oszczędzanie na ubrankach i praniu
Mój -
1)ie zawsze na czas wyschnie moja ulubiona pieluszka

Pozdrawiam!
2)Zakupy pieluch wciągają,siedzisz na necie oglądasz i zastanawiasz się, co by
tu jeszcze
Pozdrawiam!