07.11.08, 12:58
czy normalne jest puchniecie nog w 7tyg ciązy?
Obserwuj wątek
    • mama-ola Re: ciąża 07.11.08, 13:09
      Ale dałaś tytuł wątku big_grin Świetny wybór big_grin Na "puchnięcie nóg" nie
      dało rady wpaść?

      A co do nóg - puchną w ciąży raczej z powodu ociężałości, o której
      trudno mówić w 7tc. Myślę, że puchną Ci niezależnie od ciąży.
      • carolinecat Re: ciąża 07.11.08, 13:17
        no rzeczywiście, tytuł wątku nie bardzo trafiony. a puchnięcie w tak wczesnej
        ciąży, jeżeli jest znaczne, skonsultowałabym z lekarzem, bo nie jest to typowy
        objaw.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka