Witam, chciałam się dowiedziec' jak radzicie sobie z zrzuceniem
zbędnych kG nabranch podczas ciąży. Ja z pierwszym dzieckiem
przytyłam aż 20kg! Co najgorsze ta waga się utrzymała

a ja zaszłam
w kolejną ciąże (26tyg) na chwilę obecną przytyłam tylko 3kg, staram
się ograniczac' oczywiście w miarę rozsądku, wiadomo że dobro
dziecka jest najważniejsze a mój wygląd zchodzi teraz na drugi plan.
Chciałam jednak kilka tyg. po porodzie zacząc' wracac' do wagi
wyjściowej z przed ciąż 65kg przy 170cm. Wyglądałam wtedy ładnie
teraz czuje się mało atrakcyjna

Nie wiem tylko czy będę na tyle
konsekwętna by w tym wytrwac' będę miała do zwalenia ok. 30kG!!!
Macie podobne problemy? Jak sobie radzicie?