madziatd
09.07.09, 18:59
Dziewczyny OM miałam 09.06.2009 testowałam w piątek i były II kreski. We
wtorek zrobiłam betę i wyszła 45 a dziś 32? Czy to poronienie, nie mam
plamień. Mój lekarz na urlopie i nie wiem co robić. Mam jechać na izbę przyjęć
czy to za wcześnie? Dzieki