09.07.09, 18:59
Dziewczyny OM miałam 09.06.2009 testowałam w piątek i były II kreski. We
wtorek zrobiłam betę i wyszła 45 a dziś 32? Czy to poronienie, nie mam
plamień. Mój lekarz na urlopie i nie wiem co robić. Mam jechać na izbę przyjęć
czy to za wcześnie? Dzieki
Obserwuj wątek
    • 18_lipcowa1 Re: Pomocy!!! 09.07.09, 19:07
      po cholere ci ta beta???????????
      • madziatd Re: Pomocy!!! 09.07.09, 19:08
        Sama nie wiem, w pierwszej ciąży nie robiłam, teraz zrobiłam bo nie wierzyłam iż
        się udało.
        • 18_lipcowa1 Re: Pomocy!!! 09.07.09, 19:26
          madziatd napisała:

          > Sama nie wiem, w pierwszej ciąży nie robiłam, teraz zrobiłam bo
          nie wierzyłam i
          > ż
          > się udało.


          I na dodatek 2 tyg po okresie zakladasz suwaczek???????????
          rece opadaja
    • megi231 Re: Pomocy!!! 09.07.09, 19:20
      Odpisałam na innym forum ale widze że tu piszesz o spadającej becie wiec przykro
      mi ale nie rokuje to najlepiejsad Narazie czekaj nic innego nie możesz zrobic.
    • malgosiek2 Re: Wklejone przez moderatora 09.07.09, 19:28
      kavainca 09.07.09, 19:25
      Odpowiedz

      2 dni okres Ci sie spóźnia i chcesz jechac do szpitala?
      test ciążowy zrób! najlepiej z krwi!
      a do lekarza idź dwa tygodnie po zatrzymaniu!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka