30.08.09, 14:40
Witam! Mam pytanie:w jakim wieku najlepiej zajsc w ciaze by odbyla
se ona bez komplikacji?
Obserwuj wątek
    • genie.in.the.bottle Re: Witam! 30.08.09, 15:13
      Nie ma takiego wieku.
    • agnieszka.lojek Re: Witam! 01.09.09, 16:08
      Za ciąże wysokiego ryzyka są uznawane u kobiet przed 18 rokiem życia
      i u starszych, po 35 roku życia. W każdym wieku mogą pojawić się
      komplikacje. Wraz z wiekiem statystycznie maleje płodność kobiety.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka