cate79 30.08.09, 14:40 Witam! Mam pytanie:w jakim wieku najlepiej zajsc w ciaze by odbyla se ona bez komplikacji? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agnieszka.lojek Re: Witam! 01.09.09, 16:08 Za ciąże wysokiego ryzyka są uznawane u kobiet przed 18 rokiem życia i u starszych, po 35 roku życia. W każdym wieku mogą pojawić się komplikacje. Wraz z wiekiem statystycznie maleje płodność kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś