misia9944
16.10.10, 10:51
Witam i zapraszam wszystkie dziewczyny które beda testowac w grudniu.
Mam nadzieje ze ten watek przyniesie duzo usmiechow na liscie ktora za niedlugo bedzie sie zapelniac.
I pamietajcie :"Oczekiwanie na szczęście jest motorem życia ludzkiego"
Pozdrawiam
MISIA