Dodaj do ulubionych

pytanie o clo

28.04.06, 08:34
witam
od 3 miesiecy staram sie o dzidzie i jest to moj 1wszy cykl z clo Stosowalam
od 3-8d.c. 2*1 a dzisiaj przypada 14 d.c Mam stwierdzone pco(s) Ciekawa
jestem czy przy stosowaniu clo inne objawy jak sluz plodny i szyjka wysoko sa
zauwazalne Czy z tym moze byc inaczej Bo na dzien dzisiejszy zadnego sluzu a
szyjka nisko i twarda i sie troche martwie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka