Dodaj do ulubionych

Przyznaję się...

16.11.06, 00:26
Czytając niektóre wypowiedzi nabrałam większej chęci, żeby sie pochwalić: ja
właśnie otworzyłam swoje przedszkole Montessori w okolicach warszawskiego
Bemowa( własciwie na przedmieściach Warszawy). Mam wielkie ambicje i duuużo
samozaparcia. Nie liczę na odzew, ale dam zniżkę na hasło"forum gazety"wink)
Poza tym na dniach ( 99% że w przyszłą środę) organizuję dzień otwarty. Można
przyjść z dzieckiem i pobyć trochę na zajęciach. Co jeszcze mogę
zrobić...Prosić o trzymanie kciuków! Trzymajcie mocno, ładnie proszę......
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka