kendra_ltd
21.07.09, 15:50
Cześć mamy! Plz napiszcie mi, jesli wasze dzieci były albo coś słyszałyście,
jakie jest "Kolorowe przedszkole" na Lotaryńskiej, na Saskiej Kepie w Wawie.
Zastanawiałam się, czy nie posłać tam dziecka, ale nie namierzyłam znajomych z
opiniami, więc pytam. Kto coś wie????