Dodaj do ulubionych

ile za poród w stolicy?

09.06.10, 20:49
pytanie jak w temacie.
Chodzi mi o koszt porodu z osoba towarzyszącą jeśli takowy jest
(obojetnie czy w formie cegiełki czy opłaty za sale jednoosobową
jeśli w danym szpitalu jest taki wymóg) i koszt ZZO.
Półtora roku temu na Żelaznej zapłaciłam 600 za znieczulenie i 800
za poród z mężem. Opłacało się bo poród..bajka smile
Obserwuj wątek
    • trynidat55 Re: ile za poród w stolicy? 12.06.10, 22:12
      2 lata temu na inflanckiej 600 zł za sale zzo darmowe. również
      uważam że się opłacałosmile bajkabig_grin
      • fruzielka27 Re: ile za poród w stolicy? 13.06.10, 15:59
        W tamtym roku latem w Orłowskim, jeśli rodzisz na sali ogólnej (są
        takie murki oddzielające "stanowiska", więc się nie widzi sąsiadów i
        na sam poród jeśli można (tzn. sąsiadka już nie rodzi wink)
        wypraszają z sali, to nic nie płacisz za osobę towarzyszącą.
        Nie wiem ile kosztuje zzo, bo nie miałam smile, poród jak poród -
        traumy nie mam, a że ciut bolało, to normalne, zwłaszcza, że to
        drugi bez zzo i szybko poszło, w 2 godziny i po krzyku smile
        • fruzielka27 Re: ile za poród w stolicy? 13.06.10, 16:00
          Aaa, sala pojedyncza do porodu, o ile dobrze pamiętam to 500 zł
    • pruszynkaaa Re: ile za poród w stolicy? 21.06.10, 10:48
      Na Madalińskiego nie płaciliśmy nic - ani za sale jednoosobową z
      prysznicem, ani za obecność męża. Nie wiem jak ze znieczuleniem bo nie
      miałam.
      • brzuszeknatalia Re: ile za poród w stolicy? 14.07.10, 17:03
        Podbijam.
        Moze macie jakieś świeze informacje?
        • skarbeczekmoj Re: ile za poród w stolicy? 14.07.10, 18:57
          Na Solcu rodzisz z osobę towarzyszącą bez opłat, ZZO koszt 600 zł tyle samo sala jedynka i jeśli chcesz połozną to 1000zł
          • kasiulek403 Re: ile za poród w stolicy? 15.07.10, 00:17
            CytatNa Solcu rodzisz z osobę towarzyszącą bez opłat, ZZO koszt 600 zł tyle samo sala jedynka i jeśli chcesz połozną to 1000zł

            Dodam tylko, że sale do porodu są jednoosobowe.

            Pozdrawiam smile
            • skarbeczekmoj Re: ile za poród w stolicy? 15.07.10, 19:16
              tak tak sale do porodu są pojedyncze i bezpłatne a ta jedynka o której pisałam to chodziło mi poporodowa i wtedy 600zł
    • kaeira Re: ile za poród w stolicy? 15.07.10, 14:08
      Ostatnio rodziłam na Żelaznej - chodziłam tam do program "warszawskiego" Zdrowie
      Mama i Ja. Nic nie zapłaciłam.
      Poród w sali pojedynczej, oczywiście z partnerem, zakończony CC. ZZO nie
      zdażyłam, choć tym razem chciałam.

      Aha, partner był przy CC, ale nie zapłaciliśmy za to - z tym że to chyba przez
      ich przeoczenie. I bardzo dobrze - akurat oplata za obecność przy CC mnie
      oburza. Przecież szpital nie ponosi kompletnie żadnych kosztów - no, poza
      ubrankiem i maseczką, ktore kosztować może max 10-20 zł? Zresztą, to właściwie
      nawet nie była nasz decyzja - nikt go nie zapytał, czy chce być obecny, tylko
      tonem nie znoszacym sprzeciwu położna zaordynowała, że ma się lecieć przebrać i
      zawlokła go potem na solę operacyjną big_grin
      • brzuszeknatalia kaeira 15.07.10, 17:53
        o kurcze, nie kazali Ci zapłacić za jedynke do porodu? Przeceż na
        stronie jest cennik. Może też zapomnieli o tej opłacie? wink
        --
        • pazdziernikbr Re: kaeira 18.07.10, 13:59
          pisałyście coś o indywidualnej opiece na Solcu za 1000 zł, czy ktoś może podać
          bliższe info?
    • olka31mama Re: ile za poród w stolicy? 19.07.10, 14:06
      w bielańskim za położną płaciłam 800 zł, znieczulenie 550 zł, a z tego co
      pamiętam to sala pojedyncza do porodu to chyba 600 albo 700 zł kosztowała, ale w
      dwuosobowych spoko nie było źle mimo że za parawanem rodziła dziewczyna, to mój
      mąż mógł być przy mnie bez żadnych opłat

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka