Dodaj do ulubionych

stare tarnowice

06.08.05, 09:58
witam!
mam pytanie, czy któraś z was rodziła w tym szpitalu? jakie są wasze
doświadzenia? jestem z bytomia i planowałam rodzić na piątce, ale ostatnio
zastanawiam się nad zmianą szpitala

pozdrawiam,m
Obserwuj wątek
    • megane-75 Re: stare tarnowice 08.08.05, 18:58
      podciagam
      nikt tam nie rodził? sad
    • nika2002 Re: stare tarnowice 08.08.05, 20:29
      hej.ja tam rodziłam ale już dawno bo 3 lata temu i gorąco polecam.odziała mały
      i kameralny ,połozne i lekarze bardzo fajni.jesli miałabym rodzic jeszcze raz
      to tylko tam.ja osobiście wcale nie czułam tej atmosfery "szpitala" i czułam
      sie tam bardzo dobrze.polecam
      • megane-75 Re: stare tarnowice 09.08.05, 12:56
        nika2002 dziękuję. miło usłyczec taak dobrą opinię o szpitalusmilemiałas tam
        swojego lekarza? ja chyba udam sie do doktora Kmiecika.
        może ktoś jeszcze opisze swoje doświadczenia zawiazane z tym szpitalem. zostało
        mi niezbyt dużo czasu na podjęcie decyzji (2 m-cesmile

    • nika2002 Re: stare tarnowice 10.08.05, 19:37
      napisałam do Ciebie na priv.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka