megane-75 06.08.05, 09:58 witam! mam pytanie, czy któraś z was rodziła w tym szpitalu? jakie są wasze doświadzenia? jestem z bytomia i planowałam rodzić na piątce, ale ostatnio zastanawiam się nad zmianą szpitala pozdrawiam,m Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nika2002 Re: stare tarnowice 08.08.05, 20:29 hej.ja tam rodziłam ale już dawno bo 3 lata temu i gorąco polecam.odziała mały i kameralny ,połozne i lekarze bardzo fajni.jesli miałabym rodzic jeszcze raz to tylko tam.ja osobiście wcale nie czułam tej atmosfery "szpitala" i czułam sie tam bardzo dobrze.polecam Odpowiedz Link Zgłoś
megane-75 Re: stare tarnowice 09.08.05, 12:56 nika2002 dziękuję. miło usłyczec taak dobrą opinię o szpitalumiałas tam swojego lekarza? ja chyba udam sie do doktora Kmiecika. może ktoś jeszcze opisze swoje doświadczenia zawiazane z tym szpitalem. zostało mi niezbyt dużo czasu na podjęcie decyzji (2 m-ce Odpowiedz Link Zgłoś