17.08.05, 21:37
Czy są na forum mamusie,które rodziły w Sławnie?Pierwsze dziecko rodziłam w
Koszalinie i byłam średno zadowolonasad,teraz mam do wyboru Sławno i Koszalin
i nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę...
Obserwuj wątek
    • retasl Re: SŁAWNO? 28.10.05, 14:24
      Bardzo przyjemny oddział.Możesz iść smiało na oddział położniczy w Sławnie.
    • japaszc Re: SŁAWNO? 06.07.18, 17:52
      Sławno - chirurgia - obsługa OK .Do operacji zostałem przygotowany, na drugi dzień drugi dyżyrny lekarz , podał mi leki i ogolono - na trzeci dzien przyszedł tzw "lekarz" Kacprzyk , i......wypisał do domu Takie jest leczenie ...tak postępuje "lekarz" ...Bagno. A wszystko dlatego , że niewłaściwe leczenie jego żony opisałem do Izby Lek . To jest postawa lekarzy... nie znają zasad , to mściwe i świńskie postępowanie.. Niepojęte, że coś takiego jest lekarzem .. Ja mam kłopoty do dziś , oczywiście dużo większe . A to bagno ma się dobrze . Uważajcie na leczenie .. i unikajcie w\w bagna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka