Dodaj do ulubionych

wrocław - pyatnko

13.01.06, 11:58
czy wiecie w jakim szpitalu we wrocławiu polozenie miednicowe jest wskazaniem
do cc, 2 poród, czy karza próbowac rodzic sn
Obserwuj wątek
    • kasia.balou Re: wrocław - pyatnko 28.04.06, 19:20
      z tego co wiem to teraz sie nie ryzykuje, jak dziduś się nie ustawia głóką w
      dół a jest akcja porodowa to jest wskazanie do cesarki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka