galway1
13.03.06, 13:06
Witam,
ponieważ mam problem z wyborem szkoły, a czas ucieka, chciałabym prosic Was o
pomoc.Piszcie, do której szkoły uczęszczałyście, czy jesteście zadowolone, i
ewentualnie prz jakich szpitalach funkcjonują lub z jakimi szpitalami
współpracują.Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam serdecznie.