Witajcie,
chciałabym bardzo poznać Wasze opinie o szpitalach i szkołach rodzenia w
Trójmieście, zwłaszcza od Gdyni w dół

, czyli tak do Pucka, Wejherowa. Jest
jakiś, który szczególnie polecacie? Nie mam żadnych doświadczeń w tym
względzie, a moje koleżanki rodziły dawno, bo ja taka trochę "stara" mama
jestem

, wszystkie mnie wyprzedziły. Z góry bardzo dziękuję. Przyda mi się
każda informacja od Was. Dodam, że po Internecie buszowałam, ale tam same
oficjalne teksy, a mnie chodzi o Wasze zdanie. Pozdrawiam