anet_29
18.07.07, 19:27
zamierzam przejść sie do szpitala(kliniki) gdzie potencjalnie będe rodzic.nie
jestem jeszcze ostatecznie zdecydowana więc stwierdziłam ze poprostu musze
zasięgnąc "informacji" i podjąc decyzję. mam wobec tego prośbę: o co wy
byście sie wypytały mając taką mozliwosc lekarza czy położnej? co było by dla
was ważne? na pewno zapytam sie o lewatywę i koszt porodu (czyli jakieś
cegiełki, opłaty, itp) no i o co jeszcze????