asienka27wawa
15.08.08, 17:28
czy ktos wie jak ma sie taka sprawa-otóz obiło mi się o uszy,że kobieta po
porodzie,który zakończył sie cc przy nastepnym nie może dostac oxy------(mało
tego słyszałam nawet,ze i ZZO też nie ,ale to już chyba mało
prawdopodobne,chociaz?...)
i tu nasuwa mi sie zapytanie czy to faktycznie jest prawda?
jak sprawa wygląda na polskich a w szczególności warszawskich porodówkach?
jak zapatruja sie na to sami lekarze?
czy ktos cos wie?
i jeszcze jedno,czy ewentualnie czas nie gra tu roli? tzn jeśli ciecie miałam
dawno-8 lat temu a nie np 2 lata to robi to jakąś różnice???
bede bardzo wdzieczna za każde info dotyczące problemu,który tu
poruszyłam.pozdrawiam