Gość: KK IP: *.chello.pl 17.12.09, 17:09 Na Osiedlu Gwiazdy zaginęła suczka.Wystraszyła się wybuchu petardy. Suczka jest duża, czarna, podpalana, włosy średniej długości. Jest w trakcie leczenia. Prosimy o kontakt na telefon 607307478. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zpsemnasmyczy Mi pies nie zaginie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 22:34 bo wyprowadzam go na smyczy! Chyba ,że Wam zaginął z właścicielem?;-) p.s.Na osiedlu pies jak najbardziej ma być na smyczy wyprowadzany! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLO Stary kit" w trakcie leczenia";-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 22:35 Na co na wściekliznę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sabrinka Re: Mi -wop-pies nie zaginie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 23:37 daj se wop siana.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hycel Może jest u nas? IP: *.ln.rinet.ru 18.12.09, 09:51 Zapraszam!Mamy duży wybór piesków ,które spacerowały po osiedlach, miastach bez smyczy. To dzięki nam te psy nie zamarzają w taką pogodę jak dziś (brrr-10st.)i nie są głodne. Właściciele psów ,którzy nie prowadzą ich na smyczy narażają je na więcej niebezpieczeństw: -zatrucia pokarmowe -wejścia pod koła samochodów -wypadki gdy wpadają do otwartych studzienek kanalizacyjnych i t.p. i t.p. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Może jest u nas? IP: *.chello.pl 18.12.09, 11:06 Drodzy Państwo tak zbulwersowani tym przypadkiem. Oświadczam, że zaginiona suczka chodzi zawsze na smyczy. Niestety wybuchy petard powodują u niej paniczny strach i nie da się jej utrzymać.Drogi Hyclu piesten został wzięty parę lat temu z azylu i uratowany od śmierci - miała parwowirozę.Jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o psach to wiesz co to znaczy. Dziwią mnie te zjadliwe komentarze Nikt nie komentuje tego, że jak co roku o tym czasie sprzedaje się nielegalnie petardy . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: petardy a psy IP: *.chello.pl 18.12.09, 16:59 Dzisiaj szczęśliwie suczka znalazła się . Wszystkim Dobrym Ludziom którzy pomogli w poszukiwaniach i wspierali właścicielkę serdeczne dzięki. Jeszcze apel do Straży Miejskiej.Scigajcie tych którzy sprzedają nielegalnie małolatom petardy . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ag87 Nikt nie komentuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 20:29 Bo psów bez kagańca i smyczy jest więcej od petard. p.s.Fajnie ,że psinka się odnalazła;-) Odpowiedz Link Zgłoś