Dodaj do ulubionych

petardy a psy

IP: *.chello.pl 17.12.09, 17:09
Na Osiedlu Gwiazdy zaginęła suczka.Wystraszyła się wybuchu petardy.
Suczka jest duża, czarna, podpalana, włosy średniej długości.
Jest w trakcie leczenia.
Prosimy o kontakt na telefon 607307478.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zpsemnasmyczy Mi pies nie zaginie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 22:34
      bo wyprowadzam go na smyczy!

      Chyba ,że Wam zaginął z właścicielem?;-)

      p.s.Na osiedlu pies jak najbardziej ma być na smyczy wyprowadzany!
      • Gość: OLO Stary kit" w trakcie leczenia";-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 22:35
        Na co na wściekliznę?
      • Gość: sabrinka Re: Mi -wop-pies nie zaginie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 23:37
        daj se wop siana..
        • Gość: Hycel Może jest u nas? IP: *.ln.rinet.ru 18.12.09, 09:51
          Zapraszam!Mamy duży wybór piesków ,które spacerowały po osiedlach, miastach bez
          smyczy.

          To dzięki nam te psy nie zamarzają w taką pogodę jak dziś (brrr-10st.)i nie są
          głodne.

          Właściciele psów ,którzy nie prowadzą ich na smyczy narażają je na więcej
          niebezpieczeństw:
          -zatrucia pokarmowe
          -wejścia pod koła samochodów
          -wypadki gdy wpadają do otwartych studzienek kanalizacyjnych

          i t.p. i t.p.
          • Gość: kk Re: Może jest u nas? IP: *.chello.pl 18.12.09, 11:06
            Drodzy Państwo tak zbulwersowani tym przypadkiem. Oświadczam, że
            zaginiona suczka chodzi zawsze na smyczy. Niestety wybuchy petard
            powodują u niej paniczny strach i nie da się jej utrzymać.Drogi
            Hyclu piesten został wzięty parę lat temu z azylu i uratowany od
            śmierci - miała parwowirozę.Jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o psach
            to wiesz co to znaczy.
            Dziwią mnie te zjadliwe komentarze Nikt nie komentuje tego, że jak
            co roku o tym czasie sprzedaje się nielegalnie petardy .
    • Gość: kk Re: petardy a psy IP: *.chello.pl 18.12.09, 16:59
      Dzisiaj szczęśliwie suczka znalazła się .
      Wszystkim Dobrym Ludziom którzy pomogli w poszukiwaniach i wspierali
      właścicielkę serdeczne dzięki.
      Jeszcze apel do Straży Miejskiej.Scigajcie tych którzy sprzedają
      nielegalnie małolatom petardy .
      • Gość: Ag87 Nikt nie komentuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 20:29
        Bo psów bez kagańca i smyczy jest więcej od petard.

        p.s.Fajnie ,że psinka się odnalazła;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka