Gość: swojak
IP: *.adsl.hansenet.de
14.04.10, 19:07
Pierwszy protest w Katowicach
14 kwietnia, 2010 - Rynek - pod Teatrem Śląskim, godzina 20:00
Apelujemy o to, by spotkanie przebiegło w spokojniejszej atmosferze, a przede
wszystkim uszanujmy żałobę, którą wszyscy przeżywamy. Mamy prawo jako Polacy
wyrazić naszą opinię. Ale miejmy na względzie także, a może przede wszystkim,
smutek i rozpacz bliskich wszystkich osób, które zginęły. Jesteśmy im to winni.
Zabierzcie świeczki, a także plakaty czy transparenty, które w kulturalny
wyrażą Wasze zdanie oraz ideę spotkania. To nie jest miejsce ani pora na
manifestacje ze skandowaniem. Jeśli chcemy, abyśmy jako przedstawiciele tej
inicjatywy byli słyszani, zadbajmy też o jakość naszych komentarzy.
Wierzymy, że forma protestu będzie adekwatna do sytuacji i treści, jakie
chcemy przekazać.
---------------------------------------------------------
www.facebook.com/event.php?eid=114596348558872&ref=mf