wrebus
08.03.04, 17:31
6 marca byłem na Stożku, wrażenia pozytywne.
Do plusow zaliczylbym dobrze przygotowany stok, zarowno duzy jak i maly,
fantastyczna okolice i mila obsluge.
Minusy - dlugie podejscie z parkingow (no ale to jeszcze mozna odebrac jako
dobra rozgrzewke :) duza kolejke na duzy wyciag (na malym nie bylo na
szczescie problemu) no i jeszcze trasa niebieska (ta dluga od szczytu, ta
krotka jest bardzo dobra)- usmialem sie jak ja zobaczylem, parodia a nie
trasa, szerokosc 10 m, z boku przepasc z drzewami, nie polecam poczatkujacym
bo mozna sie z drzewem spotkac, ja tam w kazdym razie zony (poczatkujaca)
niewyslalem.
Ale ogolnie bardzo fajnie bylo poszusowac na czerwonej trasie.
Musze jeszcze kiedys sprawdzic jak jest na Soszowie, Stozek polecam.