08.03.04, 17:31
6 marca byłem na Stożku, wrażenia pozytywne.
Do plusow zaliczylbym dobrze przygotowany stok, zarowno duzy jak i maly,
fantastyczna okolice i mila obsluge.
Minusy - dlugie podejscie z parkingow (no ale to jeszcze mozna odebrac jako
dobra rozgrzewke :) duza kolejke na duzy wyciag (na malym nie bylo na
szczescie problemu) no i jeszcze trasa niebieska (ta dluga od szczytu, ta
krotka jest bardzo dobra)- usmialem sie jak ja zobaczylem, parodia a nie
trasa, szerokosc 10 m, z boku przepasc z drzewami, nie polecam poczatkujacym
bo mozna sie z drzewem spotkac, ja tam w kazdym razie zony (poczatkujaca)
niewyslalem.
Ale ogolnie bardzo fajnie bylo poszusowac na czerwonej trasie.
Musze jeszcze kiedys sprawdzic jak jest na Soszowie, Stozek polecam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka