korada-1928
05.08.10, 17:32
Chcialoby sie powiedziec : Quo vadis Polonia? To co sie dzieje w
kraju w pale sie nie miesci. Krucjata krzyzowa - rzad i kosciol
bezsilni na dzialanie PiS. Rozroby o pomnik dla Ofiar ( czytaj:
Wielkiego Prezydenta). Wszystko to cofa Polske o wiele lat. A
przeciez Polska ma te aspiracje wejscia i integracji z narodami
Europy. Widac nie wszyscy w Polsce tego pragna. Sa sily w Polsce
ktore robia z Polski, Polske B, bo latwiej w niej dojsc do wladzy,
manipulowac i rzadzic po PiSowsku. Zgroza. Quo Vadis?